środa, 18 września 2013

"WymieńmySię" 3, Będzie się działo!!!


 Kolejna akcja "WymieńmySie"już za 5 dni.Zastanawia nas, czy tak jak my lubicie zdobywać rzeczy-ciuchy, biżuterię, dodatki, torebki po okazyjnej cenie!! Bo my bardzo:) Kochamy te momenty, gdy puls  przyspiesza, serce wali jak oszalałe, oczy nie dowierzają: tak super i tak tanio!!! Mówi się, że mężczyźni są łowcami, przecież od zarania dziejów zapewniali wikt dla rodziny!! Ale szczerze? Kto jak kto ale my, kobiety, jesteśmy mistrzyniami łowów- i to super łowów;). Czy facet wypatrzy wśród 200 bluzek w paski poziome i  w poprzek, bluzkę we właściwym rozmiarze i jeszcze przecenioną na 20zł heee??? Śmiem wątpić ... A my Kochani chcemy zapewnić Wam jeszcze większą atrakcję-bo darmowe szperanie i wypatrywanie okazji!!! Czy może być coś lepszego?? Bluzka która mi się znudziła i zwyczajnie powędrowałaby do kosza.. może być gratką dla innej kobiety, a ja za to upoluje szałowy płaszcz, na widok którego koleżance( z pod 16 której i tak nie lubię) oczy wyjdą z orbit...:) A przy tym można dobrze się bawić, wyjść z domu z dzieckiem, kupić ciekawe wyroby jubilerskie bądź dla dziecka  i skorzystać z relaksu SPA!! Tak, tak. Teraz nasza akcja będzie miała motyw przewodni "Strefa piękna"-przed i po Wielkich Łowach,będzie się można zrelaksować:)

Ale to nie koniec atrakcji...3 edycja "WymieńmySię" będzie dla nas wyjątkowa! Zaczynamy dalszy etap naszej działalności . Tak jak obiecywałyśmy na początku CHCEMY BUDZIĆ MIASTO!!
i właśnie mamy możliwość  dotrzymać słowa, a wszystko za sprawą współpracy z Domem Kultury na Morenie. Oni to właśnie nam zaufali, i powierzyli  swoją przestrzeń by stworzyć miejsce przyjazne wszystkim- Strefę Rodziny.Zaczynamy w październiku!! Zmieniamy to miejsce dla Was. Nowa kadra, nowa moc sprawcza:) Stworzymy tu, oprócz licznych warsztatów i kursów-miejsce spotkań towarzyskich i edukacyjnych dla dzieci, rodziców, dziadków, opiekunek! Będzie się działo!!!

Tymczasem zapraszamy Was na do Domu Kultury w sobotę, w godzinach 12-18. 
Łączymy dwie imprezy-"WymieńmySię" i prezentacje nowych możliwości Domu Kultury. 
Także zarezerwujcie sobie czas i bądźcie z nami! Asia.








8 komentarzy:

  1. Nie mogę się doczekać :) mam nadzieję, że coś fajnego upolujemy z moimi dziewczynami. Nawet moja Teściowa planuje przyjechać :P
    Do zobaczenia w sobotę! :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Super :D Jak zawsze dziewczyny nas nie zawodzą :) Moża powiedzieć stałe bywalczynie. A już od Października będziemy mogły spotykać sie przy kawie na fajnych spotkaniach, warsztatach i z dziećmi :D
      A teściowa to ważny gość :)

      Do zobaczenia :D

      Usuń
  2. I ja powiem że też już kręce młynka palcami na samą myśl o tej akcji... z mojej strony tez silniejsza ekipa :) policzmy... ja , kasia, mila, kasia, iza, maja... i może jeszcze ktoś :):)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oooo matko. Super :D
      Czekamy na Was dziewczyny :D I tak jak pisałam wcześniej Zapraszamy na październik na spotkania w Domu Kultury tworzymy Strefę Rodziny :D
      Do zobaczenia <3

      Usuń
  3. a ja kolejny raz akurat w ten dzień w pracy i to od 9 do 21 . Może podacie już datę kolejna sobotę na październik :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. :D Jak juz zakończymy tą edycję to zaczniemy przygotowywać się do następnej. Ale październik jeszcze Was zaskoczy :D

      Usuń
  4. Przepraszam kiedy dokladnie jest ta Wymiana? W sobote 21go? W jakuch godzinach i jak wyglada ew. uczestnictwi? Czy to wmiana ciuszkow dzieciecych moze? Czy mozna poprostu przyjsc popatrzec?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witam
      wymiana jest 21 w godz 12-18
      Za chwilę umieszczę post z regulaminem akcji :D
      Pozdrawiam

      Usuń