Taka jest właśnie właścicielka bloga http://mojedziecikreatywnie.blogspot.com/
i strony: http://mojedziecikreatywnie.pl/
Od niej dowiedziałam się, że niekoniecznie trzeba wyrzucać pudełko po jogurcie, zużytą rolkę po papierze, a pusty karton, może skrywać tajemnice...Swoje Warsztaty prowadzi z wielkim oddaniem i ma już grono stałych uczestników.
Od pewnego czasu mam przyjemność współpracować z Ewą, i potwierdzam. Jej blog to odzwierciedlenie jej życia, to o czym pisze wykonuje z wielką pasją. Dzieci są nią zachwycone, a ona co dzień zaskakuje
je nowymi pomysłami.
Postanowiła, że będzie robić to co lubi i walczyła o to. Znalazła swój cel, i z wielką determinacją dążyła
do jego realizacji.
Jest przykładem i wzorem dla kobiet, że pasja może być również sposobem na życie! Dzięki blogowaniu, została zauważona, i wykonuje pracę którą kocha. Ma możliwość rozwijać się i kreować swoje pomysły, bez obawy za co utrzyma rodzinę...
I Do szukania swojej drogi, wysiłku by tego dokonać, będę was gorąco namawiać, bo warto!
Sama jestem szczęśliwą posiadaczką tej "znajdy" -drogi do której chciałam zmierzać, i powiem Wam, całkiem dobrze mi z tym!






Pani Ewa jest the best!
OdpowiedzUsuńZgadza się :)
UsuńDziękuje Asiu za tak sympatyczne słowa, podniosły mnie w piątek wieczorem na duchu:-) miła niespodzianka. Potrafisz zaskoczyć:-)
OdpowiedzUsuńA bardzo proszę;)
Usuń