II spotkanie "Strefy Kobiet" to dwa inspirujące wykłady i dwadzieścia kreatywnych kobiet w jednej sali. Kolejne spotkanie, kolejna dawka dobrej energii, oraz nowe znajomości. I przede wszystkim motywacja do dalszego działania!
Spotkanie składało się z dwóch wykładów:
1.Pracownia MOA.pl- artystka i plastyczka Anita Krawczyk : Jak kreatywnie zaprojektować logo
które umieścimy na blogu/facebooku/swojej stronie i innych materiałach
marketingowych. Jak kreatywnie podejść do wyboru i stworzenia nazwy. Jak
określić swój produkt?
2. Agnieszka Pawlikowska - właścicielka Agencji Public Relations Merk PR : Czym je PR? Jak go wykorzystać do budowy wizerunku. Jak
zbudować tożsamość swojej firmy?
A potem rozmowy, śmiechy, wymiana kontaktów... i głowy pełne nowych pomysłów na rozwój potencjału, drzemiącego w każdej z nas :)
Naładowana pozytywną energią, już planuje kolejne spotkanie, które odbędzie się w czerwcu.
Do zobaczenia!!
fot. Marzena Czulak Photography
i parę z telefonu:)







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz