STWORZYĆ MIEJSCE, W KTÓRYM KREATYWNE I PRZEDSIĘBIORCZE KOBIETY Z TRÓJMIASTA, BĘDĄ MOGŁY SIĘ REALIZOWAĆ KU UCIESZE RODZIN I KOBIET Z TYCHŻE REJONÓW.
Takie 2w1 coś dla rodzin, coś dla kobiet. Połączyć działania dwóch profili w jedną całość. Zobaczymy co z tego wyniknie, mam nadzieję, że same dobre rzeczy:)
Stwórzmy razem coś fajnego!
A teraz kogo poszukuję?
- Kobiet samodzielnych i kreatywnych, które same organizują się w pracy. Czyli tworzą ofertę na swoje zajęcia, zaopatrują się w potrzebne materiały, robią zapisy i odpowiadają na pytania dotyczące zajęć które prowadzą.
-Choć tworzymy miejsce wspólnie, każda osoba wpływa na rozwój swojej marki samodzielnie.
Interesują mnie szczególnie osoby, które by chciały na stałe, raz na tydzień/miesiąc uczestniczyć w życiu "WARSZTATOWO"
Miejsce jest również do dyspozycji dla osób, które potrzebują wynająć je na kilka godzin w tygodniu. Na przykład na pracownię, zajęcia i warsztaty, udzielanie korepetycji, sprawy biurowe itp.
Słowem- na sprawy, które są związane z Waszą kreatywnością i przedsiębiorczością!
Z mojej strony obiecuję pomoc w reklamie, wspólną promocję działań, które będą odbywać się w "WARSZTATOWO" oraz opiekę i wsparcie w trudnych chwilach.
To czekam na Was. Informacje i pytania : strefa3miasto@gmail.com
Mam jeszcze sporo przestrzeni do zagospodarowania w godzinach:7.00-17.00
A OTO GRAFIK NA GRUDZIEŃ:


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz