Z okazji zbliżających się świąt bożego narodzenia, zapraszam Was, na wspólne z dziećmi robienie domku świątecznego.
Już tradycją w naszej rodzinie, a (dokładniej w domu szwagierki) stało się wspólne robienie tego słodkiego wypieku przed świętami.
Moje dzieci wiedzą, że po świętach mogą go zjeść. A samo oczekiwanie na ten smakołyk sprawia, że jest to najlepsza słodycz pod słońcem!! Może i u Was, tradycja szykowania domku z piernika zagości na stałe? A o to przepis na DOMEK Z PIERNIKA Oczywiście zaczerpnięty z niezastąpionych czeluści internetu :)
Do dzieła zatem, bo świetna zabawa gwarantowana!!!



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz