środa, 26 czerwca 2013

Zdrowa alternatywa McDonalds'a :)


Czyli odkrycie miejsca na zabawę przy obiedzie...

Jeśli chcesz spędzić fajny dzień z dzieckiem, a pogoda na zewnątrz nie sprzyja lub po prostu wybrać się na obiad lub kawę ze znajomymi, a martwisz się co będą robić dzieci w tym czasie polecam bo sprawdziłam restaurację *Bioway*w Gdańsku. Potrawy w przystępnych cenach, w środku przestronnie, bez zapachów smażonych potraw ( nie znoszę tego ). Czyściutko i schludnie. Zaraz usłyszę "ale tam wszystko bez mięsa!!!" Kochani ale za to jaki spokój!Dzieci mają się gdzie pobawić, kącik dla malucha to całe piętro, oddzielone od osób "bez dzieci" na dole .Można fajnie spędzić czas bez niepotrzebnego stresu jaki zazwyczaj towarzyszy takim wypadom-tu maluchy mogą się wyszaleć do woli. Zjeżdżać, bawić się w dom, pograć w żołnierzyki. A mamy jak nie obiad to chociażby kawę/herbatę +pyszne ciacho, (w jeszcze pyszniejszej cenie 5.99 za cały ten zestaw) mogą skonsumować w spokoju ;) Dla milusińskich przygotowane są zestawy podobnie jak w popularnych fast foodach, ale o niebo zdrowsze, również z niespodzianką. Same zalety
drodzy czytelnicy :) Pyszną kawkę miałam przyjemność pić z Gdańsk dla Uli  http://gdanskdlauli.blogspot.com/  Której serdecznie dziękuję za wspólne zwiedzanie miasta :).
Do BIOWAY'a  wrócę jeszcze nie raz !!!
Wkrótce opisy innych miejsc,serdecznie zapraszam.












                        

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz