29 czerwca ,miałam przyjemność uczestniczyć jako połowa zespołu *Strefa-Rodziny
3miasto* ,w spotkaniu zorganizowanym przez 2 wspaniale kobiety pod tytułem "Mama nigdy nie jest sama"(http://www.mamanigdyniejestsama.pl/) ,które odbyło się w Gdańskim Archipelagu Kultury w dzielnicy Orunia Dolna.
Nadrzędnym celem tej inicjatywy było spotkanie rodzin ze specjalistami różnych dziedzin oraz integracja rodzin i interakcje pomiędzy nimi . Do Archipelagu przybyło dużo rodziców z całego trójmiasta i okolic.Spędzaliśmy miło czas na wspólnych rozmowach przy kawce, zabawie dzieci z animatorami oraz wysłuchiwaniu porad.Punktem kulminacyjnym spotkania było obdarowywanie upominkami :). Zaskoczyło mnie że każda rodzina go otrzymała -ukłony w stronę organizatorek które zapewne stawały na głowie by je zdobyć :) Całość uważam była świetnie zorganizowana. Woda i ciasteczka do oporu, kącik dla maluchów do zabawy i przewijania na 5+. Pewną atrakcją była również obecność osób z branż rodzinnych które prezentowały swoje firmy i wyroby . Cieszę się że takie inicjatywy mają miejsce w moim trójmieście,.Widać są osoby kreatywne które nas aktywują i zachęcają do wspólnego spędzania czasu. Fajnie że mogłam tam być, poznać osoby które do tej pory znałam tylko z internetu :) choćby blogerkę Żona Marynarza ,czy jedynych w Polsce dystrybutorów otulaczków firmy Woombie.
Nadrzędnym celem tej inicjatywy było spotkanie rodzin ze specjalistami różnych dziedzin oraz integracja rodzin i interakcje pomiędzy nimi . Do Archipelagu przybyło dużo rodziców z całego trójmiasta i okolic.Spędzaliśmy miło czas na wspólnych rozmowach przy kawce, zabawie dzieci z animatorami oraz wysłuchiwaniu porad.Punktem kulminacyjnym spotkania było obdarowywanie upominkami :). Zaskoczyło mnie że każda rodzina go otrzymała -ukłony w stronę organizatorek które zapewne stawały na głowie by je zdobyć :) Całość uważam była świetnie zorganizowana. Woda i ciasteczka do oporu, kącik dla maluchów do zabawy i przewijania na 5+. Pewną atrakcją była również obecność osób z branż rodzinnych które prezentowały swoje firmy i wyroby . Cieszę się że takie inicjatywy mają miejsce w moim trójmieście,.Widać są osoby kreatywne które nas aktywują i zachęcają do wspólnego spędzania czasu. Fajnie że mogłam tam być, poznać osoby które do tej pory znałam tylko z internetu :) choćby blogerkę Żona Marynarza ,czy jedynych w Polsce dystrybutorów otulaczków firmy Woombie.
Gratulujemy ciekawej koncepcji spotkań Weronice Kordzińskiej -Śniegota z firmy WerkArt -prywatnie prowadzi blog Mamamniejzapracowana oraz Zuzannie Kołacz-Kordzińskiej -Ośrodek Wspierania Rozwoju "Bliżej"
Asia
Asia
oooo i ja tam jestem:)))
OdpowiedzUsuń