-WymieńmySię-
W piątek 09.08.2013
w godzinach od 13.00 do 17.00
odbędzie się akcja ,,WymieńmySię,,
na której odbędzie się wymiana odzieży kobiecej, ciążowej i dziecięcej.
Zapraszamy do Domu
Kultury Morena na ul Nałkowskiej 3.
Celem wymiany jest pozbycie się rzeczy które się nam znudziły
i zdobycie nowych bez nakładów finansowych. Jedynym kosztem będzie bilet wstępu
w wysokości 10 zł od osoby.
W trakcie spotkania przewidziane są atrakcje i konkursy. Będzie ekspozycja kobiecych biznesów, możliwość kupienia unikalnych produktów, oraz poznania nowych osób przy kawie i ciasteczkach.
Dodatkowo apelujemy iż podczas akcji ,,WymieńmySię,,
będzie przeprowadzona zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy podopiecznym tegoż
domu czyli takie jak: żywność, art. gospodarstwa
domowego, chemia, oraz kosmetyki. Wystarczy, że każdy z nas przyniesie
przynajmniej jedną rzecz a spiżarnia Domu Samotnej Matki powiększy się.
Regulamin
1. Akcja wymiany ma charakter bezgotówkowy. Jedynym
nakładem finansowym będzie
bilet wstępu w
wysokości 10 zł od osoby Natomiast nie sprzedajemy odzieży.
Cała sala jest wielką szafą w którą wkładamy i
wyciągamy rzeczy ;)
2. Ubrania które przynosimy powinny być czyste, bez
dziur minimum stan bdb, po prostu takie jakie sami chcecie wziąć .
3. Nie ma obowiązku wymiany RZECZ ZA RZECZ. Apelujemy
jednak o rozsądek;)
4. Odzież po przyjściu przekazujemy organizatorowi do
rozłożenia, a sami swobodnie poruszamy się po sali, oglądamy i bierzemy to co
wpadnie nam w oko.
5. Na obecnej akcji wymieniamy odzież kobiecą, ciążową
i ciuchy dziecięce.
6. Odzież która pozostanie bez właściciela oraz dary po
zakończeniu akcji przekazane będą do Domu Samotnej Matki w
Matemblewie ul.Matemblewska 67 80-283 Gdańsk 7. Prosimy o informację na skrzynkę strefa3miasto@gmail.com o chęci uczestnictwa w akcji. Informacja ta jest nam niezbędna do przeprowadzenia spraw organizacyjnych

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz