Wczoraj miałam przyjemność spędzić wieczór w towarzystwie znajomych , w dawno nieodwiedzanej przeze mnie Gdyni.Właśnie rozpoczęły się targi -Gdynia design days 6 edycja -impreza otwarta dla artystów którzy z projektowania uczynili swoją pasję lub projektowaniem zajmują się zawodowo . Idąc na plażę akurat mijałam tą imprezę ,wstąpiłam na chwilę i.... spędziłam tych chwil więcej:) Artyści którzy przybyli przedstawili bardzo ciekawą ekspozycję przedmiotów wytworzonych własną wyobraźnią . Wystawa ta przyciągnęła sporo widzów tym bardziej że mogli kupić przedmioty które przypadły im do gustu:).Moją uwagę jako kobiety-przykuły piękne torebki *Mana Mana * oraz biżuteria *Sfumato* .Męska część widowni mogła podziwiać piękne rowery , narty oraz deskorolki .Osoby które by chciały jeszcze przyjść na targi informuję że będą trwały do 14 lipca także macie jeszcze trochę czasu.......Oprócz wystawy można skorzystać z warsztatów i wykładów- po więcej informacji odsyłam do ich strony https://www.facebook.com/gdyniadesigndays?fref=ts.
Po obejrzeniu wystawy spacerkiem ruszyliśmy na plażę , a tam tłumy ludzi , skupione w grupkach i ku mojemu zdziwieniu -przynajmniej parę grupek tworzyło przyjęcie urodzinowe !!! Na plażę zaprosili gości ,były prezenty przekąski napoje wyskokowe -wymarzone urodziny na łonie natury!!!Ech tak mi się podobało że nie miałam ochoty jechać do domu , Wracając w stronę Gdańska odwiedziliśmy słynny sklep monopolowy z inscenizacją wypadku drogowego na..suficie!!!Wszystkie elementy w wymiarze naturalnym , niesamowite uczucie jak kupując piwo oglądamy tuż nad głową zwieszone auto....Już nie wspomnę że nie zdarzyło mi się w Polsce kupować alkohol w tak ekskluzywnym sklepie także jak będziecie przejeżdżać zajrzyjcie :)Sklep dwunastka
Myślę ze ten kto obejrzy tą scenkę i kupi napój wyskokowy dwa razy pomyśli zanim wsiądzie za kierownicę i takie było zamierzenie autora ...I tak po dniu wrażeń i miłych chwil naładowałam akumulatory na następne słonecznie dni które zamierzam -choć urlop w tym roku nieprzewidziany , spędzić aktywnie w Trójmieście.Jak coś znajdę ciekawego
to napiszę :) Asia












Brak komentarzy:
Prześlij komentarz