Tak strasznie się cieszymy, że jesteście otwarci na tego typu inicjatywy.
Na skrzynkę otrzymałyśmy mnóstwo maili z podziękowaniami i pytaniami o kolejne spotkania.
Co prawda frekwencja było niższa niż deklarowano ale i tak jesteśmy usatysfakcjonowane i zmotywowane do dalszego działania.
Jak już wspomniałam ruszamy z kolejną edycją. Tym razem zaprosiłyśmy innych gości. Ale jeszcze nic nie będę mówić.Jeszcze chwilka i będziemy mogły ogłosić co tym razem przygotowałyśmy :D
Spotykamy się 31 sierpnia w sobotę ponownie w Domu Kultury Morena
Zapraszam jeszcze raz na fotorelację z 9 sierpnia
Dziękujemy naszym wszystkim wspaniałym parterom z akcji:
- Slow Cafe
- MAUA Fotografia
- Sala Zabaw Summer Baby
- Oriflame
- Mona Vie
- Mama nigdy nie jest sama
- Trójmiejskie blogi
- WerkArt
- MAMAdesign
- Sfumato
- Blogi Mam
Monika .
Dziękujemy również wszystkim przybyłym na akcje oraz wszystkim którzy nas dopingowali.










Było swietnie! Tym razem też przybede z moim towarzystwem :)
OdpowiedzUsuńSuper, zapraszamy!!!! Cieszymy się, ze jest pozytywny odzew :d
Usuń