wtorek, 20 sierpnia 2013

Dziękujemy

WymieńmySię było 9 sierpnia a już organizujemy kolejną edycję.
Tak strasznie się cieszymy, że jesteście otwarci na tego typu inicjatywy.

Na skrzynkę otrzymałyśmy mnóstwo maili z podziękowaniami i pytaniami o kolejne spotkania.
Co prawda frekwencja było niższa niż deklarowano ale i tak jesteśmy usatysfakcjonowane i zmotywowane do dalszego działania.

Jak już wspomniałam ruszamy z kolejną edycją. Tym razem zaprosiłyśmy innych gości. Ale jeszcze nic nie będę mówić.Jeszcze chwilka i będziemy mogły ogłosić co tym razem przygotowałyśmy :D

Spotykamy się 31 sierpnia  w sobotę ponownie w Domu Kultury Morena

Zapraszam jeszcze raz na fotorelację z 9 sierpnia

Dziękujemy naszym wszystkim wspaniałym parterom z akcji:

- Slow Cafe
- MAUA Fotografia
- Sala Zabaw Summer Baby
- Oriflame
- Mona Vie
- Mama nigdy nie jest sama
- Trójmiejskie blogi
- WerkArt
- MAMAdesign
- Sfumato
- Blogi Mam


Monika .
Dziękujemy również wszystkim przybyłym na akcje oraz  wszystkim którzy nas dopingowali.










2 komentarze:

  1. Było swietnie! Tym razem też przybede z moim towarzystwem :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Super, zapraszamy!!!! Cieszymy się, ze jest pozytywny odzew :d

      Usuń