poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Zaczynamy wielkie odliczanie!!!

Uff...Już koniec. Nasz projekt dopięty na ostatni guziczek. 
W piątek premiera. Odbędzie się pierwszy na taką skalę szafing w Trójmieście!!!
Na stronie Strefa Rodziny 3miasto odliczamy z Wami dni do godziny zero... 
Pozostało tylko 4 dni!!!!


Po nieprzespanych nocach i dyskusjach w piątek wydamy dumnie pierwsze ''dziecko'' na świat. Naszym zamierzeniem jest stworzenie miejsc w całym Trójmieście, na bezgotówkową wymianę. Nie potrzebujesz? Oddaj i wymień na coś innego.
Prosto, ekonomicznie i ekologicznie. Bo tego wymagają współczesne czasy. W świecie pełnym dóbr konsumpcyjnych w nieograniczonych ilościach, zaczyna się robić trochę ciasno.Wtórne wykorzystanie surowców, jest koniecznym obowiązkiem wobec naszej planety, jeśli chcemy by jeszcze troszkę nam posłużyła. A my jako Strefa Rodziny wspólnie z Wami chcemy jej ulżyć :) Dlatego nasze akcje przewidują między innymi projekty które będą służyć zdrowemu i ekologicznemu stylowi życia. Kolejny już wkrótce:) Będzie smacznie i zdrowo, ba nawet ekologicznie jak obiecałyśmy. Wystarczy śledzić nas na Facebook-u i na blogu. Będziemy na gorąco Was informować o nowych akcjach.

Jeszcze raz chcemy przypomnieć o tym, że podczas ''WymieńmySię'' będziemy zbierać dary dla Domu Samotnej Matki w Matemblewie. Dochodziły do nas słuchy, że nie wszyscy potrafią lub mają czas aby zorganizować przekazanie datków we własnym zakresie. Stąd pomysł aby podczas naszej wymianki stworzyć taką możliwość.
Jak pisałyśmy w regulaminie datki i ubrania które pozostaną po akcji, zostaną przekazane dla podopiecznych Domu. 
Mamy również prezenty dla Was. Każdy z partnerów przekaże swój produkt/ produkty do rozlosowania. Nie starczy prezentów dla wszystkich dlatego będzie przeprowadzone losowanie.
Wszystkie bilety które sprzedadzą się do godz 14 wezmą udział w losowaniu
Na odwrocie biletu trzeba będzie napisać imię i nazwisko i kupon wrzucić do przygotowanego naczynia które będzie stało u osoby sprzedającej bilety. Dlatego zachęcamy aby przyjść jak najwcześniej

O wszystkim będziemy Was informować na bieżąco. Jeśli macie jakieś pytania zachęcamy do kontaktu. Do zobaczenia w piątek! Cieszymy się, że będziemy mogły poznać naszych czytelników :D

Asia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz