Jest takie miejsce w Pruszczu Gdańskim, do którego chętnie powracam. Jest tam duża przestrzeń, świeże powietrze i mnóstwo miejsca do zabawy zarówno dla najmłodszych jak i starszych trochę pociech.A mowa tu o Faktorii. Zwłaszcza latem-kiedy atrakcji przybywa jestem tu częstym gościem. Bo oprócz super placów zabaw dochodzą konie, pojazdy różniste, otwarty w sezonie bar gdzie można zjeść naprawdę wyśmienite przekąski oraz zjeść lody z "Zielonej Budki". W tym roku obok baru jest super dmuchana zjeżdżalnia i trampolina za darmo, także możemy spokojnie coś zjeść, wypić kawę, a dzieci przynajmniej na godzinkę są zajęte:).
Faktoria oprócz zabawy oferuje ciekawe warsztaty. Dzieci mogą dowiedzieć się jak się dawniej gotowało oraz ulepić miskę z gliny. Ponadto wnętrza chat znajdujących się na terenie faktorii łączą przeszłość z teraźniejszością za pomocą nowoczesnych sprzętów multimedialnych, ale o tym można przeczytać na ich stronie:
http://www.faktoria-pruszcz.pl/articles/newsart/111
Również tylko latem odbywają się na scenie koncerty i teatrzyki dla całych rodzin.Więc
zostało mi tylko zaprosić tych którzy jeszcze nie byli na wspaniałą rodzinną wycieczkę do Pruszcza Gdańskiego. Asia
Hmmmm, trza się wybrać!
OdpowiedzUsuń