Edycja 3
Trzecia edycja za nami:) emocje opadły szafa się zapełniła. Smak ciasta i babeczek jeszcze w ustach, a minął już tydzień! Mam nadzieję, że i Wam się podobało i będziecie z nami na kolejnej akcji "WymieńmySię". Dla tych, którym nie udało się być z nami zdjęcia z imprezy, może zachęcą ich do odwiedzenia nas na kolejnej akcji.
Dziękujemy Wam, że przybyliście tak licznie i wszystkim naszym partnerom, którzy uświetnili naszą imprezę i sprawili, że przebiegła jeszcze przyjemniej:).
Zapraszamy na fotorelację:
Było wspaniale, dopiero teraz widzę ile mnie ominęło, bo poza swoje terytorium się za daleko nie oddalałyśmy ;) Pozdrawiam serdecznie!
OdpowiedzUsuńWszystko przed tobą ;-) dziękujemy kochana i zapraszamy na następne wspólne akcje.....
UsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
UsuńIstne szaleństwo, dla każdego coś dobrego :)
OdpowiedzUsuńA jak ;-) dziękujemy i liczymy na więcej!
UsuńZa każdym razem jest coraz fajniej! :)
OdpowiedzUsuńdziękujemy :D
UsuńAkcja po raz kolejny - super. Pozdrowienia dla organizatorek i dla autorki małych dzieł sztuki ze zdjęcia pierwszego. Wszyscy się zachwycają moim nowym motylkiem :)
OdpowiedzUsuńOjej , dopiero zauważyłam komentarz, dziękujemy za każe miło słowo! i zapraszamy 14 grudnia:)
Usuń