sobota, 28 września 2013

Edycja 3

Trzecia edycja za nami:) emocje opadły szafa się zapełniła. Smak ciasta i babeczek jeszcze w ustach, a minął już tydzień! Mam nadzieję, że i Wam się podobało i będziecie z nami na kolejnej akcji "WymieńmySię". Dla tych, którym nie udało się być z nami zdjęcia z imprezy, może zachęcą ich do odwiedzenia nas na kolejnej akcji.

Dziękujemy Wam, że przybyliście tak licznie i wszystkim naszym partnerom, którzy uświetnili naszą imprezę i sprawili, że przebiegła jeszcze przyjemniej:). 
Zapraszamy na fotorelację:



































9 komentarzy:

  1. Było wspaniale, dopiero teraz widzę ile mnie ominęło, bo poza swoje terytorium się za daleko nie oddalałyśmy ;) Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wszystko przed tobą ;-) dziękujemy kochana i zapraszamy na następne wspólne akcje.....

      Usuń
    2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
  2. Istne szaleństwo, dla każdego coś dobrego :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Za każdym razem jest coraz fajniej! :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Akcja po raz kolejny - super. Pozdrowienia dla organizatorek i dla autorki małych dzieł sztuki ze zdjęcia pierwszego. Wszyscy się zachwycają moim nowym motylkiem :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ojej , dopiero zauważyłam komentarz, dziękujemy za każe miło słowo! i zapraszamy 14 grudnia:)

      Usuń