poniedziałek, 30 września 2013

Kawiarnia z duszą-Slow cafe

 Już wkrótce w Gdyni otworzy się takie miejsce, gdzie zapach kawy będzie wszechobecny. Będą wesołe zabawy dzieci, ploteczki przy kawie, oraz  twórcze warsztaty.
 A mowa tu o Slow Cafe    -kawiarni na osiedlu Wiczlino,  o której  naszym  zdaniem niebawem będzie głośno! 
Jeszcze milej nam  przedstawiać  to miejsce, ponieważ niemal w tym samym czasie tworzyliśmy fanpage na facebooku, wspieraliśmy się,  a  teraz razem zaczynamy działać w realu!!
Mamy nadzieję, że październik, będzie magicznym miesiącem w działalności  naszej i Slow cafe:) A sukces kawiarni murowany! 
Bo nie może być inaczej, gdy ktoś całym sercem i duszą tworzy cudowne miejsce, nie poddaje się przeciwnościom losu, i zawsze ma ciepły  uśmiech na twarzy. To musi się udać!! Mocno wierzymy i trzymamy kciuki za powodzenie:)
Musimy się też  pochwalić, że miałyśmy  przyjemność być jednymi z pierwszych osób,  które piły wysokiej jakości kawę z rąk właścicieli lokalu. 
Tak, tak ! nie dostaniecie tu kawy z supermarketu. Tylko kawusię świeżo mieloną, kupowaną ze sprawdzonego źródła. I wierzcie nam- jest kawa i kawa ze Slow cafe, koniecznie musicie spróbować!!!
 Już możemy wam zdradzić, że miejsce jest klimatyczne, pięknie urządzone, z kącikiem zabaw dla maluchów. Właściciele- mają głowę pełną pomysłów jak umilić wam czas w trakcie pobytu u nich. Także dla mieszkańców Gdyni  i okolic, okres jesienno-zimowy będzie zapewne interesujący:) Asia.





6 komentarzy:

  1. Trzymam kciuki i niebawem wpadnę na pyszną kawę!

    OdpowiedzUsuń
  2. będę chciała opisać w swoich relacjach kulinarnych oj tak :)

    OdpowiedzUsuń
  3. To kiedy się widzimy na tych ploteczkach przy kawie? ;D
    Dziękuję dziewczyny <3

    OdpowiedzUsuń