A mowa tu o Slow Cafe -kawiarni na osiedlu Wiczlino, o której naszym zdaniem niebawem będzie głośno!
Jeszcze milej nam przedstawiać to miejsce, ponieważ niemal w tym samym czasie tworzyliśmy fanpage na facebooku, wspieraliśmy się, a teraz razem zaczynamy działać w realu!!
Mamy nadzieję, że październik, będzie magicznym miesiącem w działalności naszej i Slow cafe:) A sukces kawiarni murowany!
Bo nie może być inaczej, gdy ktoś całym sercem i duszą tworzy cudowne miejsce, nie poddaje się przeciwnościom losu, i zawsze ma ciepły uśmiech na twarzy. To musi się udać!! Mocno wierzymy i trzymamy kciuki za powodzenie:)
Musimy się też pochwalić, że miałyśmy przyjemność być jednymi z pierwszych osób, które piły wysokiej jakości kawę z rąk właścicieli lokalu.
Tak, tak ! nie dostaniecie tu kawy z supermarketu. Tylko kawusię świeżo mieloną, kupowaną ze sprawdzonego źródła. I wierzcie nam- jest kawa i kawa ze Slow cafe, koniecznie musicie spróbować!!!
Już możemy wam zdradzić, że miejsce jest klimatyczne, pięknie urządzone, z kącikiem zabaw dla maluchów. Właściciele- mają głowę pełną pomysłów jak umilić wam czas w trakcie pobytu u nich. Także dla mieszkańców Gdyni i okolic, okres jesienno-zimowy będzie zapewne interesujący:) Asia.



Trzymam kciuki i niebawem wpadnę na pyszną kawę!
OdpowiedzUsuń:)
Usuńbędę chciała opisać w swoich relacjach kulinarnych oj tak :)
OdpowiedzUsuńNaprawdę Dusiu warto zajrzeć:)
UsuńTo kiedy się widzimy na tych ploteczkach przy kawie? ;D
OdpowiedzUsuńDziękuję dziewczyny <3
Jak najszybciej... myślę, że w sobotę heee:)
Usuń