poniedziałek, 2 września 2013

WymieńmySię 2 - Co się wydarzyło:)

Oj działo się działo tym razem!! Liczba uczestników dwukrotnie wyższa, a zatem i wymiana atrakcyjniejsza...Ciuchy dokładane z godziny na godzinę, ci co przyszli na początku mieli w czym buszować przez całe wydarzenie. Rozmowy, śmiechy, radosne twarze uczestników- widać że potrzebujemy takich spotkań interakcyjnych, gdzie przy rozmowie, dobrym ciasteczku- wyłowimy *prawdziwe perełki* bo takich na akcji nie brakowało.Serdeczne podziękowania dla naszych partnerów którzy uświetnili swoim przybyciem naszą akcję! i jak zwykle humory im dopisywały:)
Tym razem akcja przebiegła pod patronatem *TRÓJMIEJSKIEJ SOLNICZKI* którą tworzą dwie świetne dziewczyny ASIA i KASIA oraz ANI - blogerki kulinarnej  ale o tym następny post...który na pewno zaciekawi Trójmiasto!
Chcecie więcej takich spotkań? Potrzebujemy waszej pomocy. Im więcej osób dowie się  o akcji,tym wymiana będzie ciekawsza. Zatem do dzieła!!! Udostępniajcie znajomym z Trójmiasta i okolic informację  o wymianach. Niech też podzielą się *swoją szafą* My ze swojej strony będziemy się starały, żeby było ciekawie i smacznie.  Do zobaczenia następnym razem!
Będziemy na was czekać...

Asia.



14 komentarzy:

  1. Było wspaniale i smacznie, do tej pory wzdycham na samą myśl o tarcie z malinami i białą czekoladą:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No parę osób się o nią pytało:) trzeba zapytać nasze kochane blogerki o przepis na nią:)

      Usuń
    2. przepis już mam, a tarta w piekarniku:)

      Usuń
    3. To fajnie :D Strasznie to miłe. dziewczyny z Solniczki tez pewnie się cieszą :)Smacznego!

      Usuń
  2. Było świetnie, co prawda znaleźliśmy mniej rzeczy niż poprzednio, ale i tak nam się podobało i czekamy na kolejny raz! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No niestety:) To zależy czy przyjdą osoby o podobnych wymiarach i gustach, hee i jeszcze dobrze by było jak ich pociechy będą w podobnym wieku co nasze:) ale cieszymy się i zapraszamy na następne

      Usuń
  3. Dziewczyny! Gratuluję! i za każdym razem coraz większej frekwencji i pomysłów życzę! Sąsiedzkie i blogerskie uściski!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tobie również Ewuś! I dziękujemy serdecznie! A tobie życzymy tego zapału i kreatywności co masz teraz. Oby nigdy nie zmalały. Buźka:)

      Usuń
    2. Ewa, Asia tu nie ma co se przesyłać buziaczków i uścisków tylko musimy się umówić na pogaduchy przy winku i dobrym jedzonku! Czekam na propozycje!

      Usuń
    3. Właśnie:) zwłaszcza że mamy do siebie 5 kroków:) Trójkąt bermudzki mus się spotkać hee

      Usuń
  4. Jeszcze raz dzięki! Nagadalam sie, odpoczywali, a jeszcze jakieś fatalaszki zdobylam:) do zobaczenia następnym razem!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Do następnego :D Cieszymy się, że jesteś zadowolona :D

      Usuń