sobota, 19 października 2013

Unikatowo, Strefowo, tak jak lubimy najbardziej:)

No i od 16października oficjalnie, Strefa-Rodziny 3miasto,  rozpoczęła swoją działalność w  Domu Kultury na Morenie!
Było słodko, kawowo i miło. Przyszły mamusie z pociechami, dostałyśmy prezenciki na dobry początek, słowem-tak jak miało być!
Ustaliłyśmy, że poniedziałki i środy w godzinach 10-12 udostępniamy  bezpłatnie salę dla Was, na spotkania z nami:)
Będzie nam miło gdy wpadniecie do nas na kawę by sprawdzić co planujemy:)
Czyli poniedziałek i środa w godzinach  10-12  odbywać się będą "Poranki ze Strefą"
O warsztatach, spotkaniach tematycznych itp. będziemy informować  Was na bieżąco.
 Staramy się by nasza oferta była nietuzinkowa i jedyna w swoim rodzaju,charakterystyczna tylko dla Nas, w myśl zasady mniej..ale ciekawiej!!  A czy się uda? Czas pokaże...
Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Wam do gustu....
A oto co się działo a otwarciu:), przybyłym mamom bardzo dziękujemy! Asia.

 






6 komentarzy:

  1. A ja oczywiście nie dałam rady zajechać na otwarcie :( , ale ktróegoś razu na pewno się z Młodą dokulamy :]

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zapraszamy zapraszamy :) w Srodę mamy ciekawe warsztaty szczegóły tu https://www.facebook.com/events/600159073358787/?ref_dashboard_filter=upcoming

      Usuń
  2. O, widzę jedną znajomą mamę :) Może kiedyś uda nam się dotrzeć :)

    OdpowiedzUsuń