Było słodko, kawowo i miło. Przyszły mamusie z pociechami, dostałyśmy prezenciki na dobry początek, słowem-tak jak miało być!
Ustaliłyśmy, że poniedziałki i środy w godzinach 10-12 udostępniamy bezpłatnie salę dla Was, na spotkania z nami:)
Będzie nam miło gdy wpadniecie do nas na kawę by sprawdzić co planujemy:)
Czyli poniedziałek i środa w godzinach 10-12 odbywać się będą "Poranki ze Strefą"
O warsztatach, spotkaniach tematycznych itp. będziemy informować Was na bieżąco.
Staramy się by nasza oferta była nietuzinkowa i jedyna w swoim rodzaju,charakterystyczna tylko dla Nas, w myśl zasady mniej..ale ciekawiej!! A czy się uda? Czas pokaże...
Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Wam do gustu....
A oto co się działo a otwarciu:), przybyłym mamom bardzo dziękujemy! Asia.


suuuper było :)
OdpowiedzUsuńCieszymy się :) W taki razie do zobaczenia!
UsuńA ja oczywiście nie dałam rady zajechać na otwarcie :( , ale ktróegoś razu na pewno się z Młodą dokulamy :]
OdpowiedzUsuńZapraszamy zapraszamy :) w Srodę mamy ciekawe warsztaty szczegóły tu https://www.facebook.com/events/600159073358787/?ref_dashboard_filter=upcoming
UsuńO, widzę jedną znajomą mamę :) Może kiedyś uda nam się dotrzeć :)
OdpowiedzUsuńCzekamy na Was :)
Usuń