sobota, 12 października 2013

Zmiany, zmiany, tylko na lepsze:)

W końcu nadszedł ten moment, że możemy zdradzić-Strefa Rodziny będzie miała swoje miejsce, siedzibę w Gdańsku. Dostaliśmy salę od Domu Kultury na Morenie  ,by służyła mieszkańcom  Trójmiasta:) Także  od teraz, oprócz działań w terenie-bo jak zapowiadałyśmy wcześniej, nasze działania będą w całym 3mieście-będziemy miały swoją siedzibę!! Już skończyłyśmy przygotowania i  urządzanie sali- (choć jeszcze na zdjęciu nie widać dodatków), i będziemy czekać na Was:)



 Nasza działalność od tej pory  będzie  podzielona na 3 Strefy działań:

*Strefa Rodziny*- Miejsce integracji i interakcji całych rodzin, poprzez różnego 
 rodzaju warsztaty, spotkania tematyczne, imprezy i akcje, które będą odbywać się na Morenie od poniedziałku do soboty. Oraz inne  działania na terenie  całego Trójmiasta

 *Strefa Kobiet*- Miejsce zrzeszające kreatywne kobiety z pasją , niezależne, działające na własny rachunek. Chcące się zainspirować, lub już  się spełniające w  różnych dziedzinach:). Będą miały u nas swoje miejsce spotkań, inspiracji do dalszych działań, oraz przestrzeń do pokazania innym czym się zajmują.. Mowa tu o artystkach "hande made", blogerkach , kobietach które porzuciły korporację  by zacząć działać na swoim i zaczynaja prowadzić własny biznes!! Będą warsztaty motywujące, marketingowe, coachingowe i wiele, wiele innych:) 

*Kuchenne Zabawy*- Miejsce dla pasjonatów dobrej kuchni:) Będą profesjonalne warsztaty kulinarne,inspirujące osoby, mnóstwo pomysłów na obiad i wystawne przyjęcie..
Słowem, wszystko co chcecie wiedzieć o jedzeniu i przygotowaniu potraw. Pokazane ciekawie, zabawnie i  kreatywnie:) Tutaj każdy odkryje kuchenny talent! Warsztaty kulinarne będą prowadzone przez blogerki kulinarne, wkrótce zdradzimy jakie:)




Już trwa rekrutacja osób-specjalistów różnych dziedzin, którzy dla Was prowadzić będą warsztaty i spotkania tematyczne.:), Mamy wiele pomysłów które zamierzamy realizować, ale po kolei...
Na razie- na dobrą współpracę, zapraszamy 26 października,  na  kolejną już- 4 edycję "WymieńmySię", połączoną z prezentacją wyrobów trójmiejskich artystów.

Do zobaczenia! Asia.



 

4 komentarze:

  1. Powodzenia w realizowaniu wszystkich planów!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękujemy, od Ciebie zawsze płyną tylko miłe słowa:)

      Usuń
  2. BARDZO GRATULUJE!!!!!!!!!
    Ja już zostałam "zarażaona" akcjami wymiany, a teraz czytam o warsztatach kulinarnych i już nie mogę się doczekać.... UWIELBIAM WAS!
    POWODZENIA!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To super, mamy nadzieję, że oprócz akcji wymiany-uda nam się zrobić jeszcze parę fajnych projektów. A na warsztaty zapraszamy, super dziewczyny będą prowadzić :)

      Usuń