W końcu nadszedł ten moment, że możemy zdradzić-Strefa Rodziny będzie miała swoje miejsce, siedzibę w Gdańsku. Dostaliśmy salę od Domu Kultury na Morenie ,by służyła mieszkańcom Trójmiasta:) Także od teraz, oprócz działań w terenie-bo jak zapowiadałyśmy wcześniej, nasze działania będą w całym 3mieście-będziemy miały swoją siedzibę!! Już skończyłyśmy przygotowania i urządzanie sali- (choć jeszcze na zdjęciu nie widać dodatków), i będziemy czekać na Was:)
Nasza działalność od tej pory będzie podzielona na 3 Strefy działań:
*Strefa Rodziny*- Miejsce integracji i interakcji całych rodzin, poprzez różnego
rodzaju warsztaty, spotkania tematyczne, imprezy i akcje, które będą odbywać się na Morenie od poniedziałku do soboty. Oraz inne działania na terenie całego Trójmiasta
*Strefa Kobiet*- Miejsce zrzeszające kreatywne kobiety z pasją , niezależne, działające na własny rachunek. Chcące się zainspirować, lub już się spełniające w różnych dziedzinach:). Będą miały u nas swoje miejsce spotkań, inspiracji do dalszych działań, oraz przestrzeń do pokazania innym czym się zajmują.. Mowa tu o artystkach "hande made", blogerkach , kobietach które porzuciły korporację by zacząć działać na swoim i zaczynaja prowadzić własny biznes!! Będą warsztaty motywujące, marketingowe, coachingowe i wiele, wiele innych:)
*Kuchenne Zabawy*- Miejsce dla pasjonatów dobrej kuchni:) Będą profesjonalne warsztaty kulinarne,inspirujące osoby, mnóstwo pomysłów na obiad i wystawne przyjęcie..
Słowem, wszystko co chcecie wiedzieć o jedzeniu i przygotowaniu potraw. Pokazane ciekawie, zabawnie i kreatywnie:) Tutaj każdy odkryje kuchenny talent! Warsztaty kulinarne będą prowadzone przez blogerki kulinarne, wkrótce zdradzimy jakie:)
Już trwa rekrutacja osób-specjalistów różnych dziedzin, którzy dla Was prowadzić będą warsztaty i spotkania tematyczne.:), Mamy wiele pomysłów które zamierzamy realizować, ale po kolei...
Na razie- na dobrą współpracę, zapraszamy 26 października, na kolejną już- 4 edycję "WymieńmySię", połączoną z prezentacją wyrobów trójmiejskich artystów.
Do zobaczenia! Asia.
Powodzenia w realizowaniu wszystkich planów!
OdpowiedzUsuńDziękujemy, od Ciebie zawsze płyną tylko miłe słowa:)
UsuńBARDZO GRATULUJE!!!!!!!!!
OdpowiedzUsuńJa już zostałam "zarażaona" akcjami wymiany, a teraz czytam o warsztatach kulinarnych i już nie mogę się doczekać.... UWIELBIAM WAS!
POWODZENIA!
To super, mamy nadzieję, że oprócz akcji wymiany-uda nam się zrobić jeszcze parę fajnych projektów. A na warsztaty zapraszamy, super dziewczyny będą prowadzić :)
Usuń