niedziela, 6 października 2013

Dzięki Weronice i Zuzi, żadna Mama nie jest sama!

5 października odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Mama nie jest sama"  Tym razem dla rodziców dzieci w wieku 1-3 lat. Przybyło dużo mam tatusiów i pociech, by wspólnie uczestniczyć w tym wydarzeniu. Organizatorki- jak zwykle przygotowały mnóstwo prezentów , co jak zawsze jest punktem kulminacyjnym imprezy -bo nagrody naprawdę  są atrakcyjne i wartościowe! Nas cieszy fakt, że zaproszone były mamy, artystki hande made. My jako Strefa  Rodziny, na każdą akcję "WymieńmySię" zapraszamy mamy-artystki, i tym bardziej raduje nas fakt, że będą miały możliwość jeszcze gdzieś zaprezentować swoje prace. Bo co jak co, Trójmiasto kryje dużo artystycznych dusz, tylko muszą mieć swoją przestrzeń:). Na pochwałę zasługuje fakt, że na akcję dziewczyn można zabrać dziecko-nikomu to nie przeszkadza, a wręcz jest mile widziane! Czeka na nie zawsze kącik malucha obsługiwany przez animatorów. Rodzice zatem mogą swobodnie pogłębiać wiedzę, a maluchy wspólnie się bawić.Miłym zaskoczeniem była obecność, nowej prezenterki-Kasi prywatnie prowadzącej blog Żona Marynarza , ta drobna osóbka wniosła dużo pozytywnej energii w tą akcję! Brawo Kasiu! show biznes to praca idealna dla ciebie:) Asia.

W styczniu kolejna akcja!! śledźcie zatem ich stronę jak chcecie być na bieżąco...

 https://www.facebook.com/MamaNigdyNieJestSama?fref=ts



















5 komentarzy:

  1. Super,że w 3mieście jest coraz więcej akcji podczas których można spotkać się z innymi Mamami.
    Bardzo mi się podobało spotkanie i tematy na nim poruszone :)
    A Panią dziergającą cuda [4 zdjęcie] serdecznie pozdrawiam! Pani tak sympatyczna, że niemożliwe było odejście od stoiska bez kupienia czegokolwiek! :]

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. My też dążymy by było ich więcej! Nie tylko co jaki czas, ale również i miejsc do których rodzina może przyjść kiedy czują potrzebę spotkać inne rodziny ;-)

      Usuń
    2. Ja również pozdrawiam:)))) A za cuuuudowną imprezę i atmosferę dziękuję :))))

      Usuń
    3. Tak, na szczęście w styczniu następna!

      Usuń
  2. Oj tak, pani przesympatyczna, też pogawędziliśmy:) a że też z Moreny, na akcje WymieńmySię jak znalazł!

    OdpowiedzUsuń