piątek, 8 listopada 2013

Gimnastyka dla Opiekuna i Smyka

Zapraszam na zajęcia oparte są na różnych metodach wczesnej edukacji tj : Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne, zabawy z wykorzystaniem chusty KLANZA, ćwiczenia relaksacyjne i wiele innych. Zajęcia prowadzone są w formie wesołej zabawy. Spotkania skupiają się na całym rozwoju dziecka: jego ruchu, intelekcie, emocjach i aspekcie społecznym.Uczestnicy spotkań będą wykorzystywać proste formy zabawy, masażyki różnych części ciała, zabawy ruchowe. Rodzice skupią się na aspekcie poznawczym. Będą zabawy paluszkowe, zabawy muzyczno-ruchowe... i dużo ŚMIECHU:)ZAJĘCIA DLA DZIECI W KAŻDYM WIEKU. Prowadzi pedagog Magdalena Łukasiak

Zajęcia trwają godzinę
Wiek dzieci : od 5 miesiąca +


Zajęcia prowadzi Pani Magdalena Łukasiak. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Pracownik Przedszkola nr 20 w Gdańsku,  prywatnie mama dwóch synów.

Wraz z Panią Magdą zapraszamy w każdy wtorek  o godz 12.00 w Domu Kultury na Morenie. Zajęcia będą trwały 60 min.

                                               Poniżej zapraszamy na małą fotorelację z  zajęć


 









6 komentarzy:

  1. Fajny pomysł, ale nie wiem, czy chciałabym ćwiczyć z dzieckiem na kaflach..

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękujemy. Niestety na chwilę obecną nie posiadamy materaców. Mamy przynoszą kocyki. Ćwiczenia są dobrowolne ;) Pozdrawiam serdecznie :D

      Usuń
  2. Było świetnie! (Chociaż Młoda dała niefajny koncert...)
    Za tydzień przybędziemy na 100%!
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo się cieszymy:) Miło było wypić razem kawkę:)

      Usuń
  3. Witam, czy trzeba się zapisywać? Czy zajęcia są odpłatne? Pomysł jest super!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zajęcia są płatne:) karnet 4 wejścia 49zł 8wejsć-89zl Od lutego ruszamy pełną parą serdecznie zapraszamy! wszystkie informacje będą dostępne na stronie https://www.facebook.com/StrefaRodziny3miasto pozdrawiam

      Usuń