niedziela, 3 listopada 2013

No to ruszamy!

Już lada moment zaprezentujemy grafik stałych zajęć które odbywać się będą w Domu Kultury na Morenie ul Nałkowskiej 3, sala numer 2 .Staramy się, by zajęcia były ciekawe, odpowiadały potrzebom mam i maluchów. Już niektórzy z Was, zdążyli uczestniczyć w zajęciach pokazowych, zobaczyć relację zdjęciową na facebooku i odwiedzić nas w nowej salce. Liczymy gorąco, że będziecie przychodzić na zajęcia które dla Was organizujemy całą zimę:). Już ruszyły "Poranki ze strefą"które odbywać się będą na dzień dzisiejszy   poniedziałek i czwartek w godzinach 10-12 .  Spotkania dedykowane są dla mam, babć, niań opiekujących się maluchami. Jest to okazja do interakcji dzieci, spotkań przy kawie i poznania naszej oferty. Postaramy się by było ciekawie i twórczo! Aura na dworze coraz mniej sprzyja, zatem spotkania są jak najbardziej wskazane:).
Relacja zdjęciowa z zajęć pokazowych poniżej...czekajcie na grafik lada dzień!













3 komentarze:

  1. widze sporo maluszkow wiec moze cos dla 5-cio miesiecznych dzeciaczkow tez bedzie :) chetnie
    Was odwiedzimy :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zapraszamy, w czwartek gimnastyka dla maluszka i mamy godzina 11.30. Są to zajęcia również dla takiego maluszka więcej informacji tutaj:

      https://www.facebook.com/events/560524837361152/

      Usuń
  2. Nominowałam Wasz blog do * Liebster Blog Award *

    zapraszam: http://ciezarowki-gda.blogspot.com/2013/11/nominacja-do-liebster-blog-award.html

    Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń