Wiemy już że wkrótce będzie następna, ale obiecałyśmy milczeć, jak pójdzie już w eter na pewno Was powiadomimy:)
Poniżej dwie propozycje blogerek na pomoc dzieciakom z Trójmiasta:
Akcja "Słodka paczka" Ewy Wojtan z bloga:
Szczegóły akcji : http://mojedziecikreatywnie.blogspot.com/2013/11/sodka-paczka-dla-domow-dziecka.html
Również P.Ewelina nasza czytelniczka przysłała ciekawą propozycję siostry-blogerki na nie materialną pomoc, ale na poświęcenie swojego czasu maluchom w szpitalu i poczytanie im bajek...
Internetowa biblioteczka-proponuje akcję -"Bloger czyta dzieciom z domów Dziecka"
Szczegóły akcji : http://internetowa-biblioteczka.blogspot.com/2013/11/propozycja-akcji-na-rzecz-dzieci-bloger.html

Dziękuję serdecznie za wspomnienie o mojej akcji!
OdpowiedzUsuńAle, ale - mam nadzieję, że akcja wyjdzie również poza Trójmiasto ;)
Kto chce, kto może - niech się przyłączy, proszę w imieniu swoim i dzieciaków!
Oczywiście, niech idzie w świat, bo szlachetna to inicjatywa:) Gratuluję pomysłu i zachęcam do dalszej kreatywności!
Usuń