wtorek, 26 listopada 2013

Rusza lawina świątecznej pomocy w Trójmieście!

Właśnie skończyłyśmy akcję warsztatów twórczych w Domu Samotnej Matki, a pojawiły się propozycje pomocy innym placówkom potrzebującym naszej uwagi i wsparcia! Blogerzy- bo jak już pisałam wcześniej , skupiamy wokół funpag'ów fajnych ludzi, którzy jak trzeba pomogą! Trzeba wykorzystać siłę bloga do czynienia fajnych rzeczy wokół nas. I naprawdę nie trzeba mieć grubego portfela, mnóstwo czasu wolnego by pomagać! My z Moniką jak jedziemy do Matemblewa np. bierzemy dzieci ze sobą, bo może być to opcja spędzenia wspólnie czasu-a dzieci od małego wiedzą, że nie żyjemy tylko dla siebie..Otwórzmy się w tym roku na innych, bo dobro naprawdę wraca!
Wiemy już że wkrótce będzie następna, ale obiecałyśmy milczeć, jak pójdzie już w  eter  na pewno Was powiadomimy:) 

Poniżej dwie propozycje blogerek na pomoc dzieciakom z Trójmiasta:
Akcja "Słodka paczka" Ewy Wojtan z bloga:
 

Szczegóły akcji :  http://mojedziecikreatywnie.blogspot.com/2013/11/sodka-paczka-dla-domow-dziecka.html


Również P.Ewelina nasza czytelniczka przysłała ciekawą propozycję siostry-blogerki na  nie materialną pomoc, ale na poświęcenie swojego czasu maluchom w szpitalu i poczytanie im bajek...
  Internetowa biblioteczka-proponuje akcję -"Bloger czyta dzieciom z domów Dziecka"

Szczegóły akcji :  http://internetowa-biblioteczka.blogspot.com/2013/11/propozycja-akcji-na-rzecz-dzieci-bloger.html



2 komentarze:

  1. Dziękuję serdecznie za wspomnienie o mojej akcji!
    Ale, ale - mam nadzieję, że akcja wyjdzie również poza Trójmiasto ;)
    Kto chce, kto może - niech się przyłączy, proszę w imieniu swoim i dzieciaków!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oczywiście, niech idzie w świat, bo szlachetna to inicjatywa:) Gratuluję pomysłu i zachęcam do dalszej kreatywności!

      Usuń