![]() |
| "WymieńmySię" 1 |
![]() |
| "WymieńmySię"2 |
"WymieńmySię"3
"WymieńmySię"4
"Mama nigdy nie jest sama" 29 Czerwiec 2013
"Mama nigdy nie jest sama"5 Październik'2013
Byłyśmy zapraszane na degustację do restauracji trójmiejskich, w celu oceny jakości dań i wystroju
za co serdecznie dziękujemy właścicielom:)
![]() |
Odwiedziłyśmy wiele cudownych miejsca w Trójmieście, by zdać Wam relacje-gdzie warto udać się z rodziną. Mamy nadzieję, że udało nam się wiele osób zainspirować do działania, odkrycia swojej drogi w życiu. Wiemy że niektórzy z naszych partnerów wspólnie z nami rozwijali skrzydła, założyli działalność i uwierzyli w siebie! Taki był i jest nasz cel!
Dzięki czytaniu przez Was naszego bloga, został on nominowany do nagrody *Blog of Gdańsk* i choć nie wygrał i tak jesteśmy dumne z nominacji, i dziękujemy za głosy oddane na Nas....:)
Udało się nam przeprowadzić parę warsztatów dla mam z dziećmi, w Domu Kultury na Morenie. Najbardziej jednak jesteśmy jednak dumne z ostatniej akcji w Matemblewie, gdzie przy udziale odważnych specjalistek z Trójmiasta, udało nam się wywołać uśmiech na twarzach podopiecznych i sprawić żeby chciały więcej!
I chociaż postanowiłyśmy, że każda z Nas będzie rozwijać się w tym co lubi najbardziej, dalej zamierzamy wspólnie działać w Trójmieście. Pomysłów nam nie brakuje, a i efekt naszych działań nie jest najgorszy...:) Także chcemy dalej *Budzić 3 miasto* i motywować do działania. Co będzie dalej? Jeszcze nie wiemy, ale obiecujemy- będzie ciekawie!












Gratuluję udanych akcji i życzę powodzenia w przyszłości, bo robicie świetne rzeczy Dziewczyny!!
OdpowiedzUsuńDziękujemy i postaramy się dalej:)
Usuń:*
Usuń