czwartek, 19 grudnia 2013

Wigilia blogerów 2013

 Pierwszą wigilię blogerzy z trójmiasta mają już za sobą:)
Spotkanie przedświąteczne zorganizowała nam  załoga Trójmiejskie blogi.
 Dzięki nim, 13 grudnia w Instytucie Kultury Miejskiej , mieliśmy okazję ostatni raz  w tym roku  się spotkać.
 A przynajmniej w tak licznym gronie.
 Zajadaliśmy wspólnie przyrządzone smakołyki, popijaliśmy pyszną kawą,  a rozmowom o blogach  nie było końca...
Spotkanie nasze miało również cel dobroczynny, jako że święta tuż tuż..organizatorzy zaprosili uczestników do zbiórki darów na rzecz  Domu Samotnej Matki w Matemblewie. Zebrała się naprawdę  spora górka podarków.
 Matemblewo było zachwycone. W ich imieniu serdecznie dziękuję, wszystkim tym, którzy je przynieśli, i każdemu z osobna za wielkie serducho!
Na koniec-czekała na nas niespodzianka! Upominki od firmy "Ziaja", oraz prezent od Trójmiejskie blogi-    Trójmorskie święta , czyli zbiór fajnych przepisów, stworzonych przez kulinarne blogerki w oprawie pięknych zdjęć...
Wieczór zatem  zaliczam do udanych:)







2 komentarze:

  1. Wieczór był przemiły. Dobrze się tak spotkać w miłym towarzystwie i pogadać. Jedzonko pyszne. A dać coś od siebie wcale nie jest tak trudno tylko trzeba chcieć. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nic dodać nic ująć, ujęłaś to rewelacyjnie:) Ja również pozdrawiam i do miłego!

      Usuń