Spotkanie przedświąteczne zorganizowała nam załoga Trójmiejskie blogi.
Dzięki nim, 13 grudnia w Instytucie Kultury Miejskiej , mieliśmy okazję ostatni raz w tym roku się spotkać.
A przynajmniej w tak licznym gronie.
Zajadaliśmy wspólnie przyrządzone smakołyki, popijaliśmy pyszną kawą, a rozmowom o blogach nie było końca...
Spotkanie nasze miało również cel dobroczynny, jako że święta tuż tuż..organizatorzy zaprosili uczestników do zbiórki darów na rzecz Domu Samotnej Matki w Matemblewie. Zebrała się naprawdę spora górka podarków.
Matemblewo było zachwycone. W ich imieniu serdecznie dziękuję, wszystkim tym, którzy je przynieśli, i każdemu z osobna za wielkie serducho!
Na koniec-czekała na nas niespodzianka! Upominki od firmy "Ziaja", oraz prezent od Trójmiejskie blogi- Trójmorskie święta , czyli zbiór fajnych przepisów, stworzonych przez kulinarne blogerki w oprawie pięknych zdjęć...
Wieczór zatem zaliczam do udanych:)




Wieczór był przemiły. Dobrze się tak spotkać w miłym towarzystwie i pogadać. Jedzonko pyszne. A dać coś od siebie wcale nie jest tak trudno tylko trzeba chcieć. Pozdrawiam serdecznie.
OdpowiedzUsuńNic dodać nic ująć, ujęłaś to rewelacyjnie:) Ja również pozdrawiam i do miłego!
Usuń