Za Super Mikołaja i ufundowanie balu jako nagrody, dziękujemy firmie Przedsiębiorstwo Animacyjne Marry Poppins- naprawdę święty spisał się na medal! śmiechów i pisku nie było końca, a córka do dziś przeżywa jak wyszedł kominem:). Świąteczną atmosferę wymiany, podkreśliła również współorganizatorka "WymieńmySię" Monika z blogu Kuchenne Zabawy.
Przygotowała w prezencie pyszny piernik i ciasto jogurtowe z białą czekoladą, jako poczęstunek dla wszystkich naszych gości.
Były również stoiska ze świątecznymi ozdobami, prezenty i wspólne zdjęcie uczestników przy choince. Poczułam już prawdziwą atmosferę świąt i po powrocie swoją choinkę również wystroiłam, a niech już świeci:)
Na koniec chciałabym podziękować, wszystkim uczestnikom spotkania, którzy mimo brzydkiej pogody jednak przyszli, oraz sponsorom za wszystkie nagrody, które umiliły nasze spotkanie i nadały mu odświętny charakter. A byli to:
1. MojeTworyPrzetwory - Zestaw zimowych zapasów, w postaci pysznych przetworów
2 .WerkArt- 2 choineczki, uszytki własnoręczne
3 Wedel- słodkości na święta ręcznie robione
oraz wystawcy którzy ufundowali również wyroby rąk własnych.
Zatem wszystkie upominki miały na celu dopieszczenie klienta na najwyższym poziomie:)
Zapraszam na fotorelacje ze spotkania:





Cieszę się z tego zdjęcia grupowego. Myślę że zrobimy z tego tradycję. Tylko zastanawiam się nad tym dlaczego dopiero teraz wpadlam na ten pomysł :(
OdpowiedzUsuńKolejna edycja zakwalifikowana do udanych :*
Tak wspólniczko,niestety dobre pomysły wpadają powoli hiii, ale systematycznie! Tego będziemy się trzymać:) Mam nadzieje, że coraz lepsze będą nasze akcje hii
UsuńJa bym powiedziała, że do BARDZO UDANYCH ;)
OdpowiedzUsuńBardzo fajnie było. Dziękuję za nagrodę ;)
Dobrze, że Małej nie było, bo by jeszcze chustę zobaczyła i standardowo skończyłoby się rykiem ;P Ha!
Pozdrawiam!
No tak:) Chusta nie wpływa na Marysię pozytywnie. A nagroda zasługa córci Moniki-w końcu ona losowała;)
UsuńDzięki za kolejną bardzo udaną wymianke. Było przesympatycznie i klimatycznie. Wesołych Świąt :)
OdpowiedzUsuńMłody już biega w nowych ciuszkach:)
To się cieszę, mi również miło pogawędzić z tobą:) Ja też już biegam w moich zdobyczach!
Usuń