poniedziałek, 16 grudnia 2013

"WymieńmySię"z choinką w tle:)

5 edycja "Wymieńmysię" za nami. Przy dźwiękach kolęd, ostatni raz w tym roku, mieliśmy okazję odświeżyć naszą garderobę, i upolować "perełki". Był Mikołaj, który przez dwie godziny zabawiał nasze pociechy(mamy mogły w spokoju oglądać ciuszki).
Za Super Mikołaja i ufundowanie balu jako nagrody,  dziękujemy firmie Przedsiębiorstwo Animacyjne Marry Poppins- naprawdę święty  spisał się na medal! śmiechów i pisku nie było końca, a córka do dziś przeżywa jak wyszedł kominem:). Świąteczną atmosferę wymiany, podkreśliła również współorganizatorka "WymieńmySię" Monika z blogu Kuchenne Zabawy.
Przygotowała  w prezencie pyszny piernik i ciasto jogurtowe z białą czekoladą, jako poczęstunek dla  wszystkich naszych gości.
Były również stoiska ze świątecznymi ozdobami,  prezenty i wspólne zdjęcie uczestników przy choince. Poczułam już  prawdziwą atmosferę świąt  i  po powrocie swoją choinkę również wystroiłam, a niech już świeci:)
Na koniec chciałabym podziękować, wszystkim uczestnikom spotkania, którzy mimo brzydkiej pogody jednak przyszli, oraz sponsorom  za wszystkie nagrody, które umiliły nasze spotkanie i nadały mu odświętny charakter. A byli to:
1. MojeTworyPrzetwory -   Zestaw zimowych zapasów, w postaci pysznych przetworów
2 .WerkArt- 2 choineczki, uszytki własnoręczne
3 Wedel-  słodkości na święta  ręcznie robione
 oraz wystawcy którzy ufundowali również wyroby rąk własnych.
Zatem wszystkie upominki miały na celu dopieszczenie klienta na najwyższym poziomie:)

Zapraszam na fotorelacje ze spotkania:





 





6 komentarzy:

  1. Cieszę się z tego zdjęcia grupowego. Myślę że zrobimy z tego tradycję. Tylko zastanawiam się nad tym dlaczego dopiero teraz wpadlam na ten pomysł :(
    Kolejna edycja zakwalifikowana do udanych :*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak wspólniczko,niestety dobre pomysły wpadają powoli hiii, ale systematycznie! Tego będziemy się trzymać:) Mam nadzieje, że coraz lepsze będą nasze akcje hii

      Usuń
  2. Ja bym powiedziała, że do BARDZO UDANYCH ;)

    Bardzo fajnie było. Dziękuję za nagrodę ;)

    Dobrze, że Małej nie było, bo by jeszcze chustę zobaczyła i standardowo skończyłoby się rykiem ;P Ha!

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No tak:) Chusta nie wpływa na Marysię pozytywnie. A nagroda zasługa córci Moniki-w końcu ona losowała;)

      Usuń
  3. Dzięki za kolejną bardzo udaną wymianke. Było przesympatycznie i klimatycznie. Wesołych Świąt :)
    Młody już biega w nowych ciuszkach:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To się cieszę, mi również miło pogawędzić z tobą:) Ja też już biegam w moich zdobyczach!

      Usuń