Zbliża się kolejna, już 5edycja akcji "WymieńmySię"
To ostatnia szansa na wywietrzenie
szafy, przed świętami i nowym rokiem. A przynajmniej ostatnia w naszym towarzystwie:)
Żeby podkreślić świąteczny czas, będzie
pani Mikołajkowa z :Przedsiębiorstwo Animacyjne Marry Poppins zapraszamy zatem również i dzieci.
Mamy
dla Was-jak na świąteczną edycję przystało, liczne niespodzianki do
rozlosowania.Nie będziemy zdradzać jakie, ale...warto na wymianę przyjść:)
Dwie godziny przed szafingiem rozpocznie się metamorfoza 2 wybranych ze
zgłoszeń pań:) Jeszcze do jutra, do godziny 12 mogą nadsyłać zgłoszenia. Dlatego które to panie? jeszcze nie wiemy, ale już im
zazdrościmy! Bo nie dość, że zostaną pięknie umalowane i uczesane, to
czeka je profesjonalna sesja zdjęciowa! Oooo!
A o to by panie pięknie wyglądały zadbają:
Make Up Me by Magdalena i Zaczarowane nożyczki.
Efekty ich pracy będą widoczne jeszcze przed szafingiem, a my już nie możemy się doczekać efektu!!
Również
tradycyjnie będzie można zakupić wyroby od naszych kochanych artystek:)
tym razem świąteczne upominki i choinkowe ozdoby.
Mamy dla Was coś jeszcze...Ale
pst..to niespodzianka!!!!!!
Kto się wahał niech zatem nie zwleka, przeszukuje szafę, pakuje się i przybywa w sobotę na godzinę 13.00
Będziemy czekać:)
A na zachętę 4 zdjęcia z czterech ostatnich edycji:) To już 5 edycja "WymieńmySię", dziękujemy, że nadal jesteście z nami!





Byłam, jestem i będę! Worki już posegregowane i spakowane!! :]
OdpowiedzUsuńNo ja myślę;) Czekamy!
UsuńNasze też, nasze też! :)
OdpowiedzUsuńTo super! Będziemy czekać ;-) ale fajnie że to już ;-) będziemy miały coś dla was specjalne zrobimy ale pst....moniś mnie zabije he he jak zdradzę ;-)
UsuńAśka. Język za zębami :D
UsuńNo dobra...:)
UsuńJa też się tym razem wybieram :)
OdpowiedzUsuńSuper!
UsuńCieszę się;)
UsuńA jeszcze pytanie techniczne - przynosimy tylko ciuchy czy np. książki też mogą być?
UsuńI gdzie tam się dokładnie wchodzi, bo ciągle się wybieram i jeszcze nigdy nie byłam? :)
No tylko ciuchy dodatki itp. A wchodzi się wejściem głównym po schodach, lub z boku przy poczcie, za chwilę uciekam spać, na profilu Strefy zamieszczę zdjęcie, dla łatwiejszej orientacji dwóch wejść-Czekamy!
Usuńa na jakiaj zasadzie to jest ja przynosze ciuchy je oddaje i pozniej biore to co mi sie podoba czy jak >??
OdpowiedzUsuń