czwartek, 12 grudnia 2013

5 edycja "WymieńmySię" w oczekiwaniu na święta

Zbliża się kolejna,  już 5edycja  akcji "WymieńmySię"
To ostatnia szansa  na wywietrzenie szafy, przed świętami i nowym rokiem. A przynajmniej ostatnia  w naszym towarzystwie:)
Żeby podkreślić świąteczny czas, będzie pani Mikołajkowa z :Przedsiębiorstwo Animacyjne Marry Poppins  zapraszamy zatem również i dzieci. 
Mamy  dla Was-jak na świąteczną edycję przystało, liczne niespodzianki do rozlosowania.Nie będziemy zdradzać jakie, ale...warto  na wymianę przyjść:)
  Dwie godziny przed szafingiem rozpocznie się metamorfoza 2 wybranych ze zgłoszeń pań:) Jeszcze do jutra, do godziny 12 mogą nadsyłać zgłoszenia. Dlatego które to panie? jeszcze nie wiemy, ale już im zazdrościmy! Bo nie dość, że zostaną pięknie umalowane i uczesane, to czeka je profesjonalna sesja zdjęciowa! Oooo!
A o to by panie pięknie wyglądały zadbają:
Make Up Me by Magdalena i Zaczarowane nożyczki.



 Efekty ich pracy będą widoczne jeszcze przed szafingiem,  a my już nie możemy się doczekać efektu!!
 Również  tradycyjnie będzie można zakupić wyroby od naszych kochanych artystek:) tym razem świąteczne upominki i  choinkowe ozdoby.
Mamy dla Was coś jeszcze...Ale pst..to niespodzianka!!!!!!
 Kto się wahał  niech zatem nie zwleka, przeszukuje szafę, pakuje się i przybywa w sobotę na godzinę 13.00
Będziemy czekać:)

A na zachętę 4 zdjęcia z czterech ostatnich  edycji:)  To już 5 edycja "WymieńmySię", dziękujemy, że nadal jesteście z nami!





12 komentarzy:

  1. Byłam, jestem i będę! Worki już posegregowane i spakowane!! :]

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. To super! Będziemy czekać ;-) ale fajnie że to już ;-) będziemy miały coś dla was specjalne zrobimy ale pst....moniś mnie zabije he he jak zdradzę ;-)

      Usuń
    2. Aśka. Język za zębami :D

      Usuń
  3. Ja też się tym razem wybieram :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A jeszcze pytanie techniczne - przynosimy tylko ciuchy czy np. książki też mogą być?
      I gdzie tam się dokładnie wchodzi, bo ciągle się wybieram i jeszcze nigdy nie byłam? :)

      Usuń
    2. No tylko ciuchy dodatki itp. A wchodzi się wejściem głównym po schodach, lub z boku przy poczcie, za chwilę uciekam spać, na profilu Strefy zamieszczę zdjęcie, dla łatwiejszej orientacji dwóch wejść-Czekamy!

      Usuń
  4. a na jakiaj zasadzie to jest ja przynosze ciuchy je oddaje i pozniej biore to co mi sie podoba czy jak >??

    OdpowiedzUsuń