niedziela, 12 stycznia 2014

Wspomnienie "WymieńmySię" nr 5- Metamorfoza

Jak ten czas szybko leci!
 Jeszcze choinka w moim  domu stoi, a to już miesiąc minął od ostatniej akcji "WymieńmySię"
Ostatnia 5edycja przebiegła pod hasłem  "Metamorfoza".
Dwie panie, pod okiem specjalistów zmieniły swój wizerunek.
Fryzjerka -Basia  wyczarowała piękne fryzury, natomiast makijaż został wykonany przez wizażystkę- Magdę.
Całość zwieńczyła sesja zdjęciowa wykonana przez panią Magdę Klasę,  żeby została miła pamiątka na lata:)
Mam nadzieję, że obie panie były zadowolone z tej przemiany. Zawsze miło zobaczyć się w innym wydaniu. Zwłaszcza przed świętami i długim karnawałem:)
Efekty oceńcie sami.
 Już wkrótce, Magda i Basia  w Strefie Rodziny, będą prowadzić warsztaty z wizerunku i makijażu. A poniżej efekty ich pracy:

 fot. Magda Klasa





  fot. Magda Klasa
 fot. Magda Klasa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz