Jeszcze choinka w moim domu stoi, a to już miesiąc minął od ostatniej akcji "WymieńmySię"
Ostatnia 5edycja przebiegła pod hasłem "Metamorfoza".
Dwie panie, pod okiem specjalistów zmieniły swój wizerunek.
Fryzjerka -Basia wyczarowała piękne fryzury, natomiast makijaż został wykonany przez wizażystkę- Magdę.
Całość zwieńczyła sesja zdjęciowa wykonana przez panią Magdę Klasę, żeby została miła pamiątka na lata:)
Mam nadzieję, że obie panie były zadowolone z tej przemiany. Zawsze miło zobaczyć się w innym wydaniu. Zwłaszcza przed świętami i długim karnawałem:)
Efekty oceńcie sami.
Już wkrótce, Magda i Basia w Strefie Rodziny, będą prowadzić warsztaty z wizerunku i makijażu. A poniżej efekty ich pracy:
fot. Magda Klasa
fot. Magda Klasa
fot. Magda Klasa



.jpg)
.jpg)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz