Postanowiłam, że stworzę..miejsce przyjazne nie tylko małym i dużym dzieciom jak to zazwyczaj bywa, ale przyjazne całej rodzinie.
Chociaż w Gdańsku, to dla całego Trójmiasta. W miejscu gdzie każdemu droga po środku wypada. Żeby było sprawiedliwie:)
I Teraz właśnie rusza.
Z dnia na dzień się powiększa, oferta zajęć zarówno dla maluchów jak i dla rodziców. Bo ma być rodzinnie..przecież to Strefa Rodziny!
Już od 13 stycznia zajęcia , które dla Was szykujemy, regularnie będą się odbywać wedle wyznaczonego grafiku, który na dniach Wam podam.
A będzie znacznie więcej! Pomysłów mam sporo, ciekawe jakie najbardziej przypadną Wam do gustu:)
Strefa-Rodziny 3miasto, nie będzie odtąd działać tylko w formie jednorazowych działań i cyklicznych imprez (tak tak! w tej kwestii też nie powiedziałam ostatniego słowa), ale także stacjonarnie.
Myślę, że mieszkańcy Trójmiasta, oprócz jednorazowej rozrywki , potrzebują wsparcia na co dzień. A jak to będzie, wkrótce się okaże!
Jesteśmy wraz z Domem Kultury już po 3 dniach otwartych. Przybyło dużo rodziców i dzieciaczków małych i dużych na pokazowe warsztaty. Sądząc po ich minkach-podobało się U nas:)
Teraz czekam na Was.








My na pewno wpadniemy :) cieszymy się bardzo, że Strefa rusza!
OdpowiedzUsuńSuper! Zapraszamy
Usuń....nooooo....ja też mam zamiar tam być :) stale...wciąż ..i wciąż :)))
OdpowiedzUsuńNo ja myślę:)
Usuń