niedziela, 5 stycznia 2014

Trójmiejska Strefa Rodziny- właśnie rusza!

Postanowiłam, że stworzę..miejsce przyjazne nie tylko małym i dużym dzieciom jak to zazwyczaj bywa, ale przyjazne całej rodzinie.
 Chociaż w Gdańsku, to dla całego Trójmiasta. W miejscu gdzie każdemu droga po środku wypada. Żeby było sprawiedliwie:)
I Teraz właśnie rusza.
Z dnia na dzień  się powiększa, oferta zajęć zarówno dla maluchów jak i  dla rodziców. Bo ma być rodzinnie..przecież to Strefa Rodziny!
Już od 13 stycznia zajęcia , które dla Was szykujemy, regularnie będą się odbywać wedle wyznaczonego grafiku, który na dniach Wam  podam.
A będzie znacznie więcej! Pomysłów mam sporo, ciekawe jakie najbardziej  przypadną Wam do gustu:)
Strefa-Rodziny 3miasto, nie będzie odtąd działać tylko w formie jednorazowych  działań i  cyklicznych imprez (tak tak! w tej kwestii też nie powiedziałam ostatniego słowa), ale także stacjonarnie.
 Myślę, że mieszkańcy Trójmiasta, oprócz jednorazowej rozrywki , potrzebują wsparcia na co dzień. A jak to będzie, wkrótce się okaże!
Jesteśmy  wraz z Domem Kultury już po 3 dniach otwartych.  Przybyło dużo rodziców i  dzieciaczków małych i dużych na pokazowe warsztaty.  Sądząc po ich minkach-podobało się U nas:)
Teraz czekam na Was.



4 komentarze: