W tym poście chciałabym zaprosić Was na przygodę z maszyną do szycia. Jeśli macie ochotę coś przerobić, lub uszyć -zapraszam na zajęcia pani Magdy.Wspólnie z Wami stworzy coś nowego oryginalnego wg. waszego pomysłu.A może macie ochotę na nowe poszewki w salonie, maskotkę dla pociechy lub oryginalne firanki? Wszystko jest do zrobienia! Zajęcia są dla osób które chciałyby podszkolić się w szyciu i posiadają własną maszynę do szycia, a nie maja jeszcze wprawy. Może masz ochotę wyczarować coś do domu, nadać drugie życie starej bluzce czy sweterkowi?
Można również przynieść nowe materiały i działać!
Ogranicza Was tylko kreatywność..
Można również przynieść nowe materiały i działać!
Ogranicza Was tylko kreatywność..
Pani Magda podkreśla- "warsztaty nie uczą profesjonalnego wykrajania. Nie uszyjecie tu marynarki spódnicy do pracy itp. Raczej jest to nauka podstaw szycia, dopasowania igły do tkaniny, nauka ściegów itp. Również dla przyjemności przerobienie czegoś lub nadanie rzeczom innego charakteru poprzez detale, dodatki itp."
Dla dzieci warsztaty opierają się na podobnych zasadach. Wspólnie z instruktorką wymyślają rzecz którą chcą uszyć. Maskotkę torebkę etui na telefon lu aparat fotograficzny. Następnie pani Magda tworzy końcowe dzieło! Maluch wychodzi z własnym uszytkiem :)
Zapraszam wszystkich chętnych na na super przygodę!
Zajęcia odbywają się:
Dorośli środa: 17.00-19.00 Dzieci: poniedziałek 17.00-19.00
Wszystkie rzeczy na zdjęciach, został uszyte przez panią Magdę, z używanych rzeczy:)
Niech i Was poniesie fantazja , i również zagospodarujcie niepotrzebne rzeczy na stworzenie czegoś nowego!



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz