Kawę piję, kawę ubóstwiam, a przy tym jestem okropnie wybredna. Ciągle poszukuje tej idealnej.
Pyszna,
aromatyczna kawa, robiona z najwyższej jakości ziaren,
kojarzyła mi się do tej pory zawsze z kawiarnią, bądź przynajmniej z restauracją.
Aż do dzisiaj.
Bo właśnie dziś, natrafiłam na informację o mobilnej kawiarni"Cafe Buzz", z której codziennie,
w innym punkcie trójmiasta już od godziny 7 rano, można wypić gorący i aromatyczny napój.
Pięknie
odrestaurowany citroen HY z 1958roku, pieszczotliwie nazwany Henrykiem, aż zaprasza do degustacji i
zakupu . Uwagę przyciągają również gustowne proporczyki które informują
o cenach i dostępnym asortymencie. A jest w czym wybierać: herbata,
capuccino, latte, espresso, kakao z piankami i inne gorące cuda. W
ofercie znajdują się również herbaty organiczne, a dla tych
co nie tolerują
mleka krowiego, dostępne jest mleko sojowe.
Nie miałam okazji jeszcze spróbować, ale czytając artykuły i wypowiedzi konsumentów-powinnam żałować! Oryginalny sposób na życie i niepoddanie się korporacyjnym szponom-to cechy za które podziwiam chłopaków i życzę im samych sukcesów !!!
Na
ich funpag'u znajdują się informacje gdzie możemy ich aktualnie
zastać. Pracują od środy
do niedzieli w godzinach 7.00-15.00.
Pozostaje mi tylko wypatrywać i zakupić ponoć najlepszą kawę w trójmieście!


Też się czaję na nich ;)
OdpowiedzUsuń