poniedziałek, 17 marca 2014

Z miłości do kawy i wolności- "Cafe Buzz"

  Kawę piję, kawę ubóstwiam, a przy tym jestem okropnie wybredna. Ciągle poszukuje  tej idealnej.
 Pyszna, aromatyczna kawa, robiona z  najwyższej jakości  ziaren,  kojarzyła mi się  do tej pory  zawsze  z kawiarnią, bądź  przynajmniej z  restauracją.
Aż do dzisiaj.
Bo właśnie  dziś,   natrafiłam na informację o mobilnej kawiarni"Cafe Buzz", z której codziennie,
 w innym punkcie trójmiasta już od godziny 7 rano, można wypić gorący i aromatyczny napój.
 Pięknie odrestaurowany citroen HY z 1958roku, pieszczotliwie nazwany Henrykiem,  aż zaprasza do  degustacji i zakupu .  Uwagę przyciągają również gustowne proporczyki które informują
 o cenach i dostępnym asortymencie. A jest w czym wybierać:  herbata, capuccino, latte, espresso, kakao z piankami i inne gorące cuda.  W ofercie znajdują się również herbaty organiczne, a dla tych
co nie tolerują mleka krowiego, dostępne jest mleko sojowe.
Nie miałam okazji jeszcze spróbować, ale czytając artykuły i wypowiedzi konsumentów-powinnam żałować! Oryginalny sposób na życie i  niepoddanie się korporacyjnym szponom-to cechy za które podziwiam chłopaków i życzę im samych sukcesów !!!
Na ich funpag'u znajdują się informacje gdzie możemy ich  aktualnie  zastać.  Pracują od środy
 do niedzieli w godzinach 7.00-15.00.
Pozostaje mi tylko wypatrywać i zakupić ponoć najlepszą kawę w trójmieście!









1 komentarz: