sobota, 15 marca 2014

Rozstrzygnięcie konkursu "List do Mikołaja"

Ciężko, aj ciężko było rozstrzygać! Napłynęło sporo prac, wszystkie równie ładne, a nagrody tylko cztery...Zatem czas ogłosić zwycięzców konkursu. Jury w składzie Patryk lat 8, Ola lat 5, Maja lat 6 , Mikołaj 9 miesięcy ogłosiło następujący werdykt:

                                         Nagroda numer 1


 Nagroda ufundowana przez Lilki Szpilki   udział w 2godzinnych zajęciach, na których dzieci projektują i szyją swoją maskotkę!!!. Trafia do Natalki lat 8 za pracę:
praca jest dużego formatu, mikołaj ma brodę z waty efekt 3d:)



.
                                                 Nagroda numer 2

 

 Upominek do wygrania w naszym konkursie ufundowany przez "MAMA design" ,piękna maskotka Trombiszonek, idealna na prezent trafia do Majki lat 7 Oprócz listu Maja dołączyła dwie prace z prezentami, jakie chciałaby dostać(bardzo się postarała)


                                      Nagroda numer 3 i 4

1.Różowa czapeczka-trafia do 2 letniej Idy za piękną samodzielną pracę pięknie oprawioną przez mamę:) Nic tylko w ramkę i czekać na mikołaja!


2. Niebieska trafia do 18 miesięcznego Mateuszka, choć sam nie napisał, jego praca również i Nas powaliła na łopatki:), a że forma dowolna była,  uznajemy!




Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!! skontaktujemy się z wami mailowo:)

2 komentarze:

  1. Śliczny chłopczyk będzie chodził w mojej czapuni :))))))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A jak! Jak śliczna czapunia to i model musi być godny hiii

      Usuń