Ciężko, aj ciężko było rozstrzygać! Napłynęło sporo prac, wszystkie równie ładne, a nagrody tylko cztery...Zatem czas ogłosić zwycięzców konkursu. Jury w składzie Patryk lat 8, Ola lat 5, Maja lat 6 , Mikołaj 9 miesięcy ogłosiło następujący werdykt:
Nagroda numer 1
Nagroda ufundowana przez Lilki Szpilki udział w 2godzinnych zajęciach, na których dzieci projektują i szyją swoją maskotkę!!!. Trafia do Natalki lat 8 za pracę:
praca jest dużego formatu, mikołaj ma brodę z waty efekt 3d:)
.
Nagroda numer 2
Nagroda numer 2
Upominek do wygrania w naszym konkursie ufundowany przez "MAMA design" ,piękna maskotka Trombiszonek, idealna na prezent trafia do Majki lat 7 Oprócz listu Maja dołączyła dwie prace z prezentami, jakie chciałaby dostać(bardzo się postarała)
Nagroda numer 3 i 4
2. Niebieska trafia do 18 miesięcznego Mateuszka, choć sam nie napisał, jego praca również i Nas powaliła na łopatki:), a że forma dowolna była, uznajemy!
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!! skontaktujemy się z wami mailowo:)




Śliczny chłopczyk będzie chodził w mojej czapuni :))))))
OdpowiedzUsuńA jak! Jak śliczna czapunia to i model musi być godny hiii
Usuń