niedziela, 13 kwietnia 2014

Lekcja makijażu według Make Up Me by Magdalena

Miłość do upiększania barw i estetyki -jeśli połączona jest z  pasją można  przekuć w pracę, która oprócz korzyści materialnych,  daje mnóstwo  radości i satysfakcji.
Bo jak  pisarz piórem, malarz pędzlem tak wizażysta przy pomocy gamy kosmetyków kolorowych i aplikatorów-może nadać nowy wizerunek kobiecej twarzy, upiększyć ją i sprawić, że jaśnieć będzie nowym blaskiem.:)
Magda postawiła w życiu na własny biznes, misję która ma pomóc kobietom pokonywać kompleksy, przez tuszowanie mankamentów oraz wydobywanie walorów.
Pod nazwą Make Up Me by Magdalena , każdego dnia poprawia wizerunek i samopoczucie kobiet z trójmiasta. Mam  przyjemność  współpracować  z Magdą od pewnego czasu i obserwować na żywo  jej pracę. Mogę powiedzieć z ręką na sercu- makijaż z pod jej ręki jest naprawdę boski! :)
Oprócz indywidualnych konsultacji i stylizacji,  Magda prowadzi warsztaty dla pań w kawiarni Slow Cafe 
W każdy wtorek od 18.00 do 20.00 na które serdecznie zapraszam mieszkanki trójmiasta.






                                           
                                                                          fot. Magda Klasa







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz