Miłość do upiększania barw i estetyki -jeśli połączona jest z pasją można przekuć w pracę, która oprócz korzyści materialnych, daje mnóstwo radości i satysfakcji.
Bo jak pisarz piórem, malarz pędzlem tak wizażysta przy pomocy gamy kosmetyków kolorowych i aplikatorów-może nadać nowy wizerunek kobiecej twarzy, upiększyć ją i sprawić, że jaśnieć będzie nowym blaskiem.:)
Magda postawiła w życiu na własny biznes, misję która ma pomóc kobietom pokonywać kompleksy, przez tuszowanie mankamentów oraz wydobywanie walorów.
Pod nazwą Make Up Me by Magdalena , każdego dnia poprawia wizerunek i samopoczucie kobiet z trójmiasta. Mam przyjemność współpracować z Magdą od pewnego czasu i obserwować na żywo jej pracę. Mogę powiedzieć z ręką na sercu- makijaż z pod jej ręki jest naprawdę boski! :)
Oprócz indywidualnych konsultacji i stylizacji, Magda prowadzi warsztaty dla pań w kawiarni Slow Cafe
W każdy wtorek od 18.00 do 20.00 na które serdecznie zapraszam mieszkanki trójmiasta.
fot. Magda Klasa








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz