sobota, 3 maja 2014

"Targ Śniadaniowy" w Sopocie cz.1

Już po śniadaniu. Mega pysznym śniadaniu na "Targu Śniadaniowym w Sopocie"
Cały tydzień czekania, i powiem szczerze, że efekt końcowy był powalający!
Wystawcy przybyli z super żywnością, świeżutką i smaczną. Co rusz zaglądam do lodówki, czy jeszcze przepyszny smalczyk jest na swoim miejscu. Chlebek najprawdziwszy na zakwasie i z serwatką, leży zawinięty jak najcenniejszy skarb...Dawno nie jadłam tak prostego i smacznego jedzonka:)  Mój żołądek już się nie może doczekać kolejnych spotkań pod chmurką!
Pierwszy wypad był spontaniczny, tak na rozpoznanie terenu, następny będzie zorganizowany, z kocem pod pachą i w gronie przyjaciół. Taki poranek  przy kawie i pysznych zakąskach..
A dzieci będą się bawić w kąciku warsztatowym:)
To będzie prawdziwa Slow Sobota... Kto nie był, niech się wstydzi i przyjeżdża za tydzień, a kto nie może-nic straconego! Bo "Targ Śniadaniowy" będzie nas gościł do końca września:)
Do pysznego zobaczenia!













Brak komentarzy:

Prześlij komentarz