Choć pogoda pogoda nie dopisywała, to w środku było bardzo gorąco!! Atrakcje z okazji 30-lecia istnienia Domu Kultury, były przewidziane zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Dorośli wymieniali się książkami, oglądali i kupowali wytwory lokalnych twórców "hande-made, zaś dzieciaczki pochłonięte były radosną zabawą która nie miała końca!! Były tańce z pomponami, radosne rymowanki przy muzyce, oraz nauka czekoladowego tańca z maskotką ZAWIATY Część dla najmłodszych zakończyło czytanie bajki przez wydawnictwo EneDueRabe, oraz Prezesa Domu Kultury -Aleksandra Nowaczka. Ciężko rozstrzygnąć, kto piękniej interpretował bardzo mądre bajki. Dzieci stwierdziły remis, zatem niech tak zostanie :)
Była to 2 część "Jubileuszówki" w ramach obchodów 30-lecia Domu Kultury. 24 maja odbędzie się kolejna 3 część, na którą już dziś serdecznie zapraszam, a program przedstawię już wkrótce:)













Brak komentarzy:
Prześlij komentarz