poniedziałek, 12 maja 2014

XXX-lecie Domu Kultury na Morenie-"Jubileuszówka" odsłona nr.2

Oj działo się działo 10 maja w  Domu Kultury na Morenie  :)
 Choć  pogoda pogoda nie dopisywała,  to w środku było bardzo gorąco!!  Atrakcje z okazji 30-lecia istnienia Domu Kultury,  były przewidziane zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Dorośli wymieniali się książkami, oglądali i kupowali wytwory lokalnych twórców "hande-made, zaś dzieciaczki pochłonięte były radosną zabawą która nie miała końca!! Były tańce z pomponami, radosne rymowanki przy muzyce, oraz  nauka czekoladowego tańca z maskotką ZAWIATY  Część dla najmłodszych zakończyło czytanie bajki przez wydawnictwo EneDueRabe, oraz Prezesa Domu Kultury -Aleksandra  Nowaczka. Ciężko rozstrzygnąć, kto piękniej interpretował bardzo mądre bajki. Dzieci stwierdziły remis, zatem niech tak zostanie :)
Była to 2 część "Jubileuszówki" w ramach obchodów 30-lecia Domu Kultury. 24 maja odbędzie się kolejna 3 część, na którą już dziś serdecznie zapraszam, a program przedstawię już wkrótce:)




















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz