Chcę być kobietą która:
* Dba o siebie.Zarówno w aspekcie fizycznym jak i duchowym
Co to znaczy? Chciałabym znaleźć czas na regularne ćwiczenia fizyczne, bo jak
powszechnie wiadomo-w zdrowym ciele zdrowy duch. Ćwicząc wzmacniamy
siły witalne, zwiększamy odporność na stres. Zawsze po solidnej porcji
gimnastyki, choć jestem zmęczona, to mogę przenosić góry! I ciągle mam
wyrzuty sumienia, że marnuje czas na rzeczy zbędne, zamiast np.
poćwiczyć, i zdobyć ten*flow*do działania!! A dla ducha i równowagi
psychicznej znaleźć bym chciała codziennie ten moment wytchnienia, przy
ciekawej lekturze, filmie czy nauce przydatnych rzeczy...
*Jest asertywna
Mówić
Nie, kiedy myślę Nie! I do tego w sposób zdecydowany, bez przepraszania
i tłumaczenia dlaczego właśnie nie....I przechodzić z tym do porządku
dziennego, że tak właśnie ma być, mam prawo być sobą i robić to na co
mam ochotę.
*Potrafi docenić co ma, i jest wdzięczna za to, że jest jak jest
To
trudne ale możliwe. Po prostu skupić się na tym co jest. Co mi wyszło,
co będę realizować. I być dumna z siebie!! Dumna z tego co zrobiłam, a
nie obwiniać się za to, co i tak nie mogę zmienić, i nie mam na to
wpływu. Być po prostu wdzięczna, że rano wstałam, bo nie każdemu było to
dane:(
* Realizuje się zawodowo
Dla
mnie to ważny aspekt życia. Bez pracy, i to takiej która oprócz
korzyści materialnych, przynosi satysfakcję i spełnienie, życie jest
niepełne. Lubię być kreatywna, wpływać na otoczenie i zmieniać je na
lepsze. Chciałabym nigdy nie stracić tej werwy do działania!
*Potrafi zarządzać swoim czasem
Doba
każdego z nas ma 24 godziny, a tylko nie liczni potrafią skutecznie nią
zarządzać, i znaleźć czas na wszystko. I ja chciałabym się znaleźć w
tym elitarnym gronie szczęśliwców, którzy oprócz obowiązków, mają
również czas na przyjemności.
A poza tym chciałabym żeby te rzeczy, które już są piękne i dobre, nada takie pozostały.
Bo zazwyczaj doceniamy pewne sprawy kiedy je stracimy. I nie chcę tego doświadczać,,,
Chcę
się cieszyć z dnia codziennego i na pytanie- Jaki dziś dzień?
Odpowiadać za Kubusiem Puchatkiem- najpiękniejszy dzień w moim życiu!!!
Czego i wam życzę :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz