Pasja, Talent, Determinacja.
Tak w trzech słowach mogę określić dzisiejszą bohaterkę wpisu. Anita to -malarka, artystka, oraz arteterapeuta .. Nie byle jaką! Na prasie drukarskiej pokaźnych
rozmiarów :)
Anita
to kobieta, która wie czego chce i nie boi się po to sięgać! Pod marką MoA Pracownia
maluje, tworzy piękne przedmioty, autorskie linie produktów oraz
zajmuje się grafiką.
Każdego
dnia obserwuje, jak rozkwita, rozwija swoje pasje i walczy o siebie!
Znalazła pomysł na siebie i sukcesywnie go realizuje. I za to ja
podziwiam niezmiennie :)
Ten kto ją zna osobiście, wie o czym mówię. Jak sama mówi, przeszła
długą drogę w życiu, by odkryć swoją misję i pasje, której jest oddana
bez reszty,,, i widać że dobra energia krąży wokół niej, bo grono
zadowolonych klientów stale się powiększa :) Co tu będę opowiadać-sami do
niej zajrzyjcie i śledźcie uważnie, bo naprawdę warto!








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz