Oprócz walorów kulturalnych (muzeum) posiada świetny i bezpłatny kompleks zabawowo sportowy. Nie sposób się tu nudzić!!!Od przedszkolaka do gimnazjalisty, każdy znajdzie coś dla siebie, a rodzic chwilę wytchnienia, bo zabawa tutaj jest naprawdę wciągająca. Ogromna przestrzeń zagospodarowana jest na boisko, plac zabaw, siłownię oraz trampoliny dla miłośników deskorolek i rowerów. Atrakcją letnią są koniki, pojazdy dla dzieci, rowery, oraz bar w którym można zjeść, wypić kawę, a maluchy w tym czasie korzystają z bezpłatnej trampoliny i zjeżdżalni:). Ostatnio byłam tam w zeszłym roku wraz z przyjaciółką i dziećmi. Cztery godziny minęły nie wiem kiedy, świetnie się bawiliśmy, i z przyjemnością odwiedzę Faktorię w najbliższym tygodniu. Może się spotkamy? :)
poniedziałek, 7 lipca 2014
Wakacje w mieście III -Faktoria
Kolejny dzień lata za nami. Każdy dzień staram się zagospodarować tak, by dzieci miały wspomnieniami wypchane kieszenie na całą długa zimę.... Kolejna zaplanowana wyprawa, to miejsce, do którego często powracam, a jest nim - Faktoria.
Oprócz walorów kulturalnych (muzeum) posiada świetny i bezpłatny kompleks zabawowo sportowy. Nie sposób się tu nudzić!!!Od przedszkolaka do gimnazjalisty, każdy znajdzie coś dla siebie, a rodzic chwilę wytchnienia, bo zabawa tutaj jest naprawdę wciągająca. Ogromna przestrzeń zagospodarowana jest na boisko, plac zabaw, siłownię oraz trampoliny dla miłośników deskorolek i rowerów. Atrakcją letnią są koniki, pojazdy dla dzieci, rowery, oraz bar w którym można zjeść, wypić kawę, a maluchy w tym czasie korzystają z bezpłatnej trampoliny i zjeżdżalni:). Ostatnio byłam tam w zeszłym roku wraz z przyjaciółką i dziećmi. Cztery godziny minęły nie wiem kiedy, świetnie się bawiliśmy, i z przyjemnością odwiedzę Faktorię w najbliższym tygodniu. Może się spotkamy? :)
Oprócz walorów kulturalnych (muzeum) posiada świetny i bezpłatny kompleks zabawowo sportowy. Nie sposób się tu nudzić!!!Od przedszkolaka do gimnazjalisty, każdy znajdzie coś dla siebie, a rodzic chwilę wytchnienia, bo zabawa tutaj jest naprawdę wciągająca. Ogromna przestrzeń zagospodarowana jest na boisko, plac zabaw, siłownię oraz trampoliny dla miłośników deskorolek i rowerów. Atrakcją letnią są koniki, pojazdy dla dzieci, rowery, oraz bar w którym można zjeść, wypić kawę, a maluchy w tym czasie korzystają z bezpłatnej trampoliny i zjeżdżalni:). Ostatnio byłam tam w zeszłym roku wraz z przyjaciółką i dziećmi. Cztery godziny minęły nie wiem kiedy, świetnie się bawiliśmy, i z przyjemnością odwiedzę Faktorię w najbliższym tygodniu. Może się spotkamy? :)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz