poniedziałek, 7 lipca 2014

Wakacje w mieście III -Faktoria

Kolejny dzień lata za nami. Każdy dzień staram się zagospodarować  tak, by dzieci miały wspomnieniami wypchane kieszenie na całą długa zimę....  Kolejna zaplanowana wyprawa, to miejsce, do którego często powracam, a jest nim  - Faktoria.
Oprócz walorów kulturalnych (muzeum) posiada  świetny i bezpłatny kompleks zabawowo sportowy. Nie sposób się tu nudzić!!!Od przedszkolaka do gimnazjalisty, każdy znajdzie coś dla siebie, a rodzic chwilę wytchnienia, bo zabawa tutaj jest naprawdę wciągająca. Ogromna przestrzeń zagospodarowana jest na boisko, plac zabaw, siłownię oraz trampoliny dla miłośników deskorolek i rowerów. Atrakcją letnią są koniki, pojazdy dla dzieci, rowery, oraz bar w którym można zjeść, wypić kawę, a maluchy w tym czasie korzystają z bezpłatnej trampoliny i zjeżdżalni:).  Ostatnio byłam tam w zeszłym roku wraz z przyjaciółką i dziećmi. Cztery godziny minęły nie wiem kiedy, świetnie się bawiliśmy, i z przyjemnością odwiedzę Faktorię w najbliższym tygodniu. Może się spotkamy? :)














Brak komentarzy:

Prześlij komentarz