niedziela, 28 września 2014

Kawiarnia Le Bonjour, przywitaj dzień po królewsku!

Ostatnio spotkały mnie dwie przemiłe rzeczy jednego dnia:)
Pierwsza, to spotkanie z cudowną kobietą, a druga to właśnie miejsce tego spotkania- Kawiarnia Le Bonjour którą odwiedzić możecie w Gdyni, na ulicy Świętojańskiej.
Miałam przyjemność odwiedzić  to miejsce po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni. Oj nie! Nie odpuszczę sobie ponownej przyjemności delektowania się wspaniałą tartaletką Rafaello,  przepyszną pizzą na cieście chlebowym, świeżo parzoną kawą oraz sokiem ze świeżo wyciśniętych pomarańczy. Tyle dałam  radę spróbować za pierwszym podejściem. Na następnej wizycie będę zapobiegliwa, i wezmę smakołyki również na wynos. Bo wszystko jest  świeże i pachnące, robione z dbałością, z wartościowych produktów. A smakuje naprawdę wybornie!
Podsumowując, w Le Bonjour mamy niebywałą możliwość spróbowania oryginalnych specjałów francuskich, napić  się świeżo parzonej kawy, oraz zjeść lunch. W tym lawendowym miejscu sam właściciel obsługuje klientów, dba o to czy nam smakowało, i jeśli ktoś ma ochotę, z przyjemnością z nim porozmawia:) Po francusku lub po polsku, co kto woli.Wierzcie mi, że w tym miejscu spędziłam prawie 5 godzin, co zapewne również było zasługą towarzystwa, ale po części niesamowitego klimatu Le Bonjour :)









Brak komentarzy:

Prześlij komentarz