środa, 1 października 2014

"Trójmiejski tydzień bliskości" wspaniała inicjatywa mamy z trójmiasta.

Nie wiem, czy każdy rodzic wie, ale co roku w październiku obchodzony jest "Międzynarodowy Tydzień Bliskości", którego nadrzędną ideą jest pokazanie, jak ważna dla rodzin jest bliskość i szeroko rozumiane rodzicielstwo.
Od października 2014 roku, zapowiada się, że hucznie obchodzić będziemy  lokalny "Trójmiejski Tydzień  Bliskości".  Na ten świetny pomysł wpadła  jedna z liderek klubu Mam Gdańsk Morena -Ania Rogalska-Bućko. Zaangażowała koleżanki "po fachu"- liderki klubów mam, oraz osoby które działają  na rzecz rodzin z małymi dziećmi, do zorganizowania wspólnej akcji.
Zatem w trójmieście od 6 do 11 października, będzie się działo, rodzinnie się działo:)
W ciągu całego tygodnia, w różnych miejscach trójmiasta, będą odbywać się bezpłatne zajęcia dla rodziców z  małymi dziećmi. Więcej informacji, co, gdzie, i kiedy znajdziecie tu:
http://www.trojmiejskitydzienbliskosci.blogspot.com/

Każdy może wybrać sobie dzień i zajęcia, które go interesują. Pozostaje mi  życzyć Wam dużo świetnej zabawy i  bliskości! Nie tylko w ciągu tego tygodnia, ale przez cały rok:)







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz