Od października 2014 roku, zapowiada się, że hucznie obchodzić będziemy lokalny "Trójmiejski Tydzień Bliskości". Na ten świetny pomysł wpadła jedna z liderek klubu Mam Gdańsk Morena -Ania Rogalska-Bućko. Zaangażowała koleżanki "po fachu"- liderki klubów mam, oraz osoby które działają na rzecz rodzin z małymi dziećmi, do zorganizowania wspólnej akcji.
Zatem w trójmieście od 6 do 11 października, będzie się działo, rodzinnie się działo:)
W ciągu całego tygodnia, w różnych miejscach trójmiasta, będą odbywać się bezpłatne zajęcia dla rodziców z małymi dziećmi. Więcej informacji, co, gdzie, i kiedy znajdziecie tu:
http://www.trojmiejskitydzienbliskosci.blogspot.com/
Każdy może wybrać sobie dzień i zajęcia, które go interesują. Pozostaje mi życzyć Wam dużo świetnej zabawy i bliskości! Nie tylko w ciągu tego tygodnia, ale przez cały rok:)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz