poniedziałek, 8 września 2014

"Międzypokoleniowy Klub Ławeczka" wie, jak łączyć pokolenia.


"Międzypokoleniowy Klub Ławeczka", to świetna inicjatywa Fundacji Rozwoju Rodziny "rodzicdziecko.pl " , której nadrzędnym celem jest łączyć trzy pokolenia: dziecko-rodzic- dziadkowie. Poprzez zabawę i naukę, rodzina ma szansę umacniać swoje więzi i twórczo spędzać czas. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek  i piątek, a udział w nich jest całkowicie bezpłatny bo finansowany środkami z  ASOS 2014-2020.  Przewidywany czas inicjatywy to lipiec- grudzień 2014r.
Jeszcze można dołączyć do tego zacnego klubu!  Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie "Międzypokoleniowy Klub Ławeczka" i gotowe!
 W programie "Ławeczki", organizatorki przewidziały masę atrakcji. Będą  twórcze zabawy dla całych rodzin, warsztaty hande-made oraz wyjścia do kina, zoo czy muzeum. Na nudę na pewno nikt nie będzie narzekał :)
Program zajęć znajdziecie TU  Bardzo spodobał  mi się fakt, że gdy rodzice będą się rozwijać i relaksować  podczas warsztatów, dzieci będą przebywać pod opieką wykwalifikowanych  animatorów!!
A wszystko naprawdę w pięknej scenerii siedziby "Centrum Rozwoju Rozwoju" którą znajdziecie w Gdańsku, przy ulicy Nowe Ogrody 35.
Wykorzystajcie czas urlopu macierzyńskiego, zabierzcie ze sobą mamę oraz babcię, i świetnie się bawcie!! Bo czas spędzony z rodziną jest naprawdę bezcenny...

                            źródło zdjęć: "Międzypokoleniowy Klub Ławeczka"  oraz moje własne











 



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz