To właśnie zimą zdarzały mi się najlepsze rzeczy w życiu. Śnieżną porą poznałam męża i rodziłam również moje kochane dzieci:) Ba! Nawet najlepsze projekty i szanse, przydarzają mi się zawsze właśnie zimą.... Dlatego bardzo jej oczekuję, podekscytowana myślą, co tym razem mi przyniesie...
A żeby wzmóc dobrą aurę tej chłodnej pory roku, zaczynam się rozglądać za dobrymi herbatami i kawami, z których zrobię aromatyczny napój rozgrzewający. Kto mnie zna ten wie, że jestem zagorzałą miłośniczką ciepłych napojów, nawet przy tropikalnych upałach! A zimą to już ze zdwojoną mocą..:)
Moje motto życiowe brzmi: nie wiem czy kiedyś będzie mnie stać na Lexusa lub biżuterię z prawdziwymi brylantami, ale na kawę i herbatę z najwyżej półki na pewno!! I chociaż w tym segmencie będę kobietą luksusową.
I dobrze się złożyło, że zostałam niespodziewanie obdarowana przepyszną herbatę firmy DMG- Herbaty i Dekoracje
Bo powiem Wam, że jej smak i aromat, bardzo mile zaskoczył moje kubki smakowe. Z każdym łykiem utwierdzałam się w przekonaniu, że na herbacie i kawie nie warto oszczędzać :) Euforyczny stan utrzymywał się do tego stopnia, że następnego dnia powędrowałam do jednego z punktu sprzedaży tego pysznego napoju, aby wyszperać kolejne smaki. Teraz będę sprawdzać która stanie się moim faworytem. Zapewne prędko jej nie wyłonię, bo zostało mi mnóstwo smaków do przetestowania:)
Bardzo zaskoczył mnie fakt, że firma oferuje również naturalne przyprawy oraz dekoracje. Wszystkie ich produkty w połączeniu stają się świetnym prezentem na każdą okazję.
Jednej rzeczy jestem teraz pewna! Ta zima będzie smakowita i różnorodna.
A może to poznanie tej wyjątkowej herbaty, będzie najlepszym wydarzeniem tej zimy?
Bo jak pisałam na wstępie- najlepsze rzeczy w moim życiu zdarzały mi się zawsze zimą :)
Fot. Joanna Jankowska





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz