wtorek, 14 października 2014

Zima będzie smakować herbatą, DMG herbatą :)

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię zimę.
To właśnie zimą zdarzały mi się najlepsze rzeczy w życiu.  Śnieżną porą poznałam męża i  rodziłam również moje kochane dzieci:)  Ba!  Nawet najlepsze projekty i szanse, przydarzają mi się zawsze właśnie zimą.... Dlatego bardzo jej oczekuję, podekscytowana myślą, co tym razem  mi przyniesie...
 A żeby wzmóc dobrą aurę tej chłodnej pory roku, zaczynam się rozglądać za dobrymi herbatami i kawami, z których zrobię aromatyczny napój rozgrzewający. Kto mnie zna ten wie, że jestem zagorzałą miłośniczką ciepłych napojów, nawet przy tropikalnych upałach! A zimą to już ze zdwojoną mocą..:)
 Moje motto życiowe brzmi: nie wiem czy kiedyś będzie mnie stać na Lexusa lub biżuterię z prawdziwymi brylantami, ale na kawę i herbatę z najwyżej półki na pewno!! I chociaż w tym segmencie będę kobietą luksusową.
I  dobrze się złożyło, że zostałam niespodziewanie obdarowana przepyszną herbatę firmy DMG- Herbaty i Dekoracje 
Bo powiem Wam, że  jej smak i aromat,  bardzo mile zaskoczył moje kubki smakowe. Z każdym łykiem utwierdzałam się w przekonaniu, że na herbacie i kawie nie warto oszczędzać :)  Euforyczny stan utrzymywał się do tego stopnia, że następnego dnia powędrowałam do jednego z punktu sprzedaży tego pysznego napoju, aby wyszperać kolejne smaki.  Teraz będę sprawdzać która stanie się moim faworytem. Zapewne prędko jej nie wyłonię, bo zostało mi mnóstwo smaków do przetestowania:)
Bardzo zaskoczył mnie fakt, że firma oferuje również naturalne przyprawy oraz dekoracje. Wszystkie ich produkty w połączeniu stają się świetnym prezentem na każdą okazję.
 Jednej rzeczy jestem teraz pewna! Ta zima będzie smakowita i różnorodna.
A  może to poznanie tej wyjątkowej herbaty, będzie  najlepszym wydarzeniem tej zimy?
Bo jak pisałam na wstępie- najlepsze rzeczy w moim życiu zdarzały mi  się zawsze zimą :)






                                                           
                                                                Fot. Joanna Jankowska





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz