W tym poście chciałabym zaprosić Was na przygodę z maszyną do szycia.
Jeśli macie ochotę coś przerobić, lub uszyć -zapraszam na zajęcia pani
Magdy. Wspólnie z Wami stworzy coś nowego, oryginalnego wg. waszego
pomysłu. A może macie ochotę na nowe poszewki w salonie, maskotkę dla
pociechy lub oryginalne firanki? Wszystko jest do zrobienia! Zajęcia są
dla osób które chciałyby podszkolić się w szyciu, i posiadają własną
maszynę do szycia, a nie maja jeszcze wprawy. Można również przynieść nowy materiał i działać! Ogranicza Was tylko kreatywność..
Pani Magda podkreśla- "warsztaty nie uczą profesjonalnego wykrajania.
Nie uszyjecie tu marynarki spódnicy do pracy itp. Raczej jest to nauka
podstaw szycia, dopasowania igły do tkaniny, nauka ściegów itp. Również
dla przyjemności przerobienie czegoś lub nadanie rzeczom innego
charakteru poprzez detale, dodatki itp."
Dla dzieci natomiast warsztaty opierają się na podobnych zasadach. Wspólnie z instruktorką wymyślają rzecz którą chcą uszyć. Maskotkę torebkę etui na telefon lu aparat fotograficzny. Następnie pani Magda tworzy końcowe dzieło! Maluch wychodzi z własnym uszytkiem :)
Zapraszam wszystkich chętnych na na super przygodę!
Zajęcia odbywają się:
Dorośli środa: 17.00-19.00
Cena do końca listopada: regularna cena warsztatów:25zł/2h
Dzieci: poniedziałek 17.00-19.00
Cena do końca listopada: regularna cena warsztatów:25zł/2h
Wszystkie rzeczy na zdjęciach, został uszyte przez panią Magdę, z używanych rzeczy:)
Niech i Was poniesie fantazja , i również zagospodarujcie niepotrzebne rzeczy na stworzenie czegoś nowego!





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz