sobota, 15 listopada 2014

Przygoda z maszyną dla małych. Kurs szycia dla całkiem dużych :)

W tym poście chciałabym zaprosić Was na przygodę z maszyną do szycia. Jeśli macie ochotę coś przerobić, lub uszyć -zapraszam na zajęcia pani Magdy. Wspólnie z Wami stworzy coś nowego, oryginalnego wg. waszego pomysłu. A może macie ochotę na nowe poszewki w salonie, maskotkę dla pociechy lub oryginalne firanki? Wszystko jest do zrobienia! Zajęcia są  dla osób które chciałyby podszkolić się w szyciu, i posiadają własną maszynę do szycia, a nie maja jeszcze wprawy.  Można również przynieść nowy materiał  i działać! Ogranicza Was tylko kreatywność..
Pani Magda podkreśla- "warsztaty nie  uczą profesjonalnego wykrajania. Nie uszyjecie tu marynarki spódnicy do pracy itp. Raczej jest to nauka podstaw szycia, dopasowania igły do tkaniny, nauka ściegów itp. Również dla przyjemności przerobienie czegoś lub nadanie rzeczom innego charakteru poprzez detale, dodatki itp."

 Dla dzieci natomiast warsztaty opierają się na podobnych zasadach. Wspólnie z instruktorką wymyślają rzecz którą chcą uszyć. Maskotkę torebkę etui na telefon lu aparat fotograficzny. Następnie pani Magda tworzy końcowe dzieło! Maluch wychodzi z własnym uszytkiem :)
                         Zapraszam wszystkich  chętnych na  na super przygodę!
                                                              Zajęcia odbywają się:

                                                  
                                                   Dorośli  środa: 17.00-19.00 
                        Cena do końca listopada: regularna cena warsztatów:25zł/2h
  





                                                    Dzieci: poniedziałek 17.00-19.00
                           Cena do końca listopada: regularna cena warsztatów:25zł/2h


Wszystkie rzeczy na zdjęciach, został uszyte przez panią Magdę, z używanych rzeczy:)
Niech i Was poniesie fantazja , i również zagospodarujcie niepotrzebne rzeczy na stworzenie czegoś nowego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz