Dzisiejszy dzień upłynął lekko , miło i przyjemnie wśród fal szumu, krzyku mew , oraz gwaru turystów...... Poczułam się trochę jak na urlopie.Zupełnie bez planu spontanicznie , powiedziałam rano dzieciom:kierunek jaki obieramy to Plaża Zaspa.Wybór w 100% trafiony !!!!!
Woda czyściutka ,ludzi -średnio ,ważne że jest gdzie kocyk rozłożyć
:),na początku plaży *Nikon* przygotował atrakcje dla milusińskich, moje
dzieciaki latały cały dzień pomiędzy wodą a placykiem , na którym
można było przywdziać hawajskie ozdoby i zrobić sobie zdjęcie pod
palmami ......Dodatkowe atrakcje to pływanie na desce , kolejka dowożąca
turystów na plaże , stoiska z pamiątkami i przekąskami , słowem raj na
ziemi dla rodzin które spędzają urlop jeszcze w domu i chcą zapewnić
atrakcje zarówno sobie jak i najmłodszym .Asia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz