poniedziałek, 8 lipca 2013

Plaża na Zaspie -kolejny dzień lata

Dzisiejszy dzień upłynął lekko , miło i przyjemnie wśród fal szumu, krzyku mew , oraz gwaru turystów...... Poczułam się trochę jak na urlopie.Zupełnie bez planu spontanicznie , powiedziałam rano dzieciom:kierunek jaki obieramy to  Plaża Zaspa.Wybór w 100% trafiony !!!!!
  Woda czyściutka ,ludzi -średnio ,ważne że jest gdzie kocyk rozłożyć :),na początku plaży *Nikon* przygotował atrakcje dla milusińskich, moje dzieciaki latały cały dzień pomiędzy wodą a placykiem , na którym  można było przywdziać hawajskie ozdoby  i zrobić sobie zdjęcie pod palmami ......Dodatkowe atrakcje to pływanie na desce , kolejka dowożąca turystów na plaże , stoiska z pamiątkami i przekąskami , słowem raj na ziemi dla rodzin które spędzają urlop jeszcze w domu i chcą zapewnić atrakcje zarówno sobie jak i najmłodszym .Asia





  






  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz