niedziela, 14 lipca 2013

Kawa w " Mamma cafe " -kolejne miejsce gdzie maluchy miło spędzają czas..

Wczoraj miałam przyjemność spędzić miłe popołudnie z Moniką i jej córcią ,Ulą  Gdańsk dla Uli
Miejsce ciche , klimatyczne , światło stonowane ,i oczywiście co najważniejsze dla rodziców -miejsce do zabawy dla pociech. Zagrodzone by maluchy nie uciekały (są jednak małe drzwi gdzie rodzice mogą wypuszczać maluchy... )Niewiele miejsc w gdańsku może się nimi pochwalić ,czas na zmiany !!. Takie miejsca muszą powstawać - rodzice także pragną spotkać się ze znajomymi i miło gdy dzieci  w tym czasie mogą choć przez pół godziny się czymś zająć . Muszę wspomnieć że obsługa na najwyższym poziomie , uśmiechnięta , dyskretna , oraz spełniająca zachcianki klienta :),Kawa i lody super, wypieki własne .Napoje i  ciasto można brać na wynos nie tylko na miejscu .Płatność gotówką i kartą ....Dowiedziałam się również że istnieje możliwość organizacji urodzin , komunii, chrzcin w rodzinnym gronie .Słowem atmosfera na 6+ .Będę wracać.Asia




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz