wtorek, 16 lipca 2013
Sopot zaprasza ...na Wielkiego lizaka mniam mniam
Wczoraj w ramach wakacji wybrałam się z koleżanką na wycieczkę do Sopotu. Pogoda choć bez słońca była bardzo ciepła więc spacerek był przyjemny i miły. Tłumy turystów przemierzały cały deptak, stale trzeba było uważać czy aby dzieci idą jeszcze z nami....:) zaś znalezienie wolnego miejsca na parkingu graniczyło z cudem. Kto tu bywa latem zapewne zauważył że to miasto nigdy nie śpi (ulica pełna ,sklepy otwartych zarówno w dzień jak i nocy). Pierwszym punktem wycieczki był wypatrzony przez dzieci sklep ich marzeń: Ciuciu-wytwórnia lizaków w różnych kształtach i kolorach, a dodatkową atrakcją i myślę najfajniejszą dla dzieciaków-jest możliwość zrobienia własnego pomysłu łakocia. Wyglądały na duży ulepek ale o dziwo smakowały!!! szczególnie serduszko malinowe mojej córeczki. Po zakupieniu wielgaśnych lizaków dla każdego i zrobieniu obowiązkowo zdjęcia z atrakcją dnia spidermanem ,ruszyliśmy na spacerek po plaży.Dzieci moczyły nogi, i choć woda lodowata, śmiechu było co nie miara.Wielka chmura wisiała nam nad głowami i była obawa czy nie trzeba uciekać z plaży, ale na szczęście ta nie uroniła ani jednej kropli wody, także następny dzień wakacji uważam za udany ...


Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz