wtorek, 16 lipca 2013

Sopot zaprasza ...na Wielkiego lizaka mniam mniam

Wczoraj w ramach wakacji wybrałam się z koleżanką na  wycieczkę do Sopotu. Pogoda choć bez słońca była bardzo ciepła więc spacerek  był przyjemny i miły. Tłumy turystów  przemierzały cały deptak, stale trzeba było  uważać  czy aby dzieci idą jeszcze z nami....:) zaś znalezienie wolnego miejsca na parkingu graniczyło z cudem. Kto tu bywa latem  zapewne zauważył że to miasto nigdy nie śpi (ulica pełna ,sklepy otwartych zarówno w dzień jak i nocy). Pierwszym punktem wycieczki był wypatrzony przez dzieci  sklep ich marzeń: Ciuciu-wytwórnia lizaków  w różnych kształtach i kolorach, a dodatkową atrakcją i myślę najfajniejszą dla dzieciaków-jest możliwość zrobienia własnego pomysłu łakocia. Wyglądały na duży ulepek ale o dziwo smakowały!!! szczególnie serduszko malinowe mojej córeczki. Po zakupieniu wielgaśnych lizaków dla każdego i zrobieniu obowiązkowo zdjęcia z atrakcją dnia spidermanem ,ruszyliśmy na spacerek po plaży.Dzieci moczyły nogi, i choć woda lodowata,  śmiechu było  co nie miara.Wielka chmura wisiała nam  nad głowami i była obawa czy nie trzeba uciekać z plaży, ale na szczęście ta nie uroniła ani jednej kropli wody, także następny dzień wakacji  uważam za udany ...

                                                                                                                                     



















 




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz