Wiadomość o treści:
Gratulujemy!
Twój blog został zakwalifikowany do konkursu "Blog of Gdansk 2013". O
godzinie 12:00, na stronie www.trojmiasto.pl/
głosowanie internautów na blogi uczestników konkursu.
Poinformuj swoich czytelników! :)
Jeśli jest jeszcze ktoś kto chciałby oddać na nas swój głos- super czekamy z niecierpliwością.
Wystarczy kliknąć- TU
Ale my już jesteśmy wygrane. Sama nominacja jest dla nas dużym wyróżnieniem i motywuje nas do dalszego działania!
Wiemy, że to co robimy ma sens! Monika.

Klik od nas:)
OdpowiedzUsuń:* DZIĘ-KU-JE-MYYY!!!!
Usuń