poniedziałek, 21 października 2013

Blog Forum Gdańsk 2013

Piątkowe popołudnie odebrana poczta mailowa i niespodzianka.
Wiadomość o treści:

Gratulujemy!

Twój blog został zakwalifikowany do konkursu "Blog of Gdansk 2013". O
godzinie 12:00, na stronie www.trojmiasto.pl/blogforumgdansk rozpocznie się
głosowanie internautów na blogi uczestników konkursu.

Poinformuj swoich czytelników! :)


Jeśli jest jeszcze ktoś kto chciałby oddać na nas swój głos- super czekamy z niecierpliwością.
Wystarczy kliknąć-  TU
Ale my już jesteśmy wygrane. Sama nominacja jest dla nas dużym wyróżnieniem i motywuje nas do dalszego działania!
Wiemy, że to co robimy ma sens! Monika.



2 komentarze: