niedziela, 27 października 2013
Spotkanie blogerów nominowanych do nagrody "Blog of Gdańsk"
25 października, uczestniczyłyśmy w spotkaniu blogów nominowanych do nagrody Blog of Gdańsk 2013. Spotkanie zostało zorganizowane przez Trójmiejskie blogi oraz Blog Forum Gdańsk 2013. Motywem przewodnim, było poznanie i prezentacja projektów tworzonych przez blogosferę z Gdańska. Fajnie, że blogerzy oprócz przekazywania informacji czytelnikom, podejmują się działania offline. Wychodzą do ludzi z z ekranu komputera i tworzą miejsca i przestrzeń do wspólnych działań. Tak trzymać! Organizatorzy mile nas zaskoczyli tym , że mogłyśmy również opowiedzieć o naszych planach i projektach. Fakt, że nasza działania są dostrzegane i mile odbierane, dodaje nam sił i energii do dalszych działań dla Was! Również dzięki spotkaniu, mogłyśmy poznać innych inspirujących blogerów w realu, wypić wspólnie kawę, i porozmawiać o wspólnej pasji, za co organizatorom serdecznie dziękujemy:) Asia.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Świetnie było się spotkac :) Teraz czekamy na wyniki hihi
OdpowiedzUsuńCzekamy czekamy ale i tak już wygrane jesteśmy. Sama nominacja to dla nas wiele :) Dusia do zobaczenia mamy nadzieję przed Blog Forum ;)
UsuńDziewczyny! z całego serca Wam gratuluję i zawsze za Was kciuki trzymam! :D
OdpowiedzUsuńAżeby Was częściej spotykać, to chyba też bloga zacznę prowadzić... ;)
Dorota ale się uśmiałam :)
UsuńKochanie jak obiecasz dobrą kawę i ciacho do tego to nie będzie musiała pisać tego bloga.
Jak znajdziemy chwilę to z chęcią posiedzimy z Wami i pogadamy.
Już się dawno nie widziałyśmy :)
M.
To super, że jednak nie będę musiała bloga pisać ! :D ...już bym zupełnie ze snu nocnego zrezygnować musiała ... ;) Dobrą kawę i ciacho macie u nas zapewnione! :)
UsuńW takim razie na 3,4 gasimy obie kompa. Na dzisiaj koniec pracy ;)
UsuńDobranoc!
Bardzo miłe spotkanie i w końcu gdzieś jestem na zdjęciu:-) pozdrawiam serdecznie i jutro wpadam do Was z synkiem koło południa do zobaczenia:-)
OdpowiedzUsuńEwa my również się cieszymy, że poznałyśmy Cię.
UsuńJuż nie mozemy się doczekać spotkania jutro. mamy nadzieję ze zaowocuje czymś fajnym ;)
mam nadzieję, że do zobaczenia na BFG !:)
OdpowiedzUsuń:D Do zobaczenie!
UsuńJak ja żałuję, że nie ma mnie już w Gdańsku i mój gdański blog wygasł... Tu na Dolnym Śląsku nie ma niestety takich świetnych inicjatyw. Choć za waszą inspiracją przenoszę się tez lekko do reala i mam nadzieję poznać swoich czytelników.
OdpowiedzUsuńhttp://dolnyslaskdlauli.blogspot.com/
Ale fajnie!!!! Cieszy nas fakt, ze coraz więcej osób dzięki nam robi coś w realu, czy zakłada działalności. Rumienia sie policzki. SUPEROWO. Trzymamy kciuki. A może na Dolnym Śląsku sama Pani musi coś zorganizować ;) Do odważnych..... Pozdrawiam
UsuńWitajcie, zapraszam wszystkich Czytelników na mój konkurs blogowy, w którym do wygrania jest bilet 4-osobowy (czyli dla całej rodziny) na Disney On Ice, który już w grudniu zawita do Sopotu i Łodzi! Zapraszam i trzymam kciuki: http://odkrywczamama.blogspot.com/2013/10/rozdaje-bilet-na-disney-on-ice-dla-caej.html
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie :)