W czasach kiedy chińszczyzna zasypuje nas bez reszty, to prawdziwa perełka ! Wiem, powiecie zaraz, że drogo itp. Nie mówię, że trzeba zaraz całą garderobę wymieniać, ale parę sztuk produktów polskich posiadać to patriotyczny obowiązek:) i nie tylko na kanapce!
Dzięki ELSKA, mamy szansę poznać polskich twórców mody w jednym miejscu,co jest super ułatwieniem dla koneserów dobrych produktów.
Osobiście jeszcze nie byłam, ale to pierwsze miejsce które odwiedzę jak mrozy lekko zelżą:)
Powiem szczerze, że nic mnie tak nie cieszy jak to, że młodzi polscy projektanci będą mieli u nas w trójmieście, taką kolebkę stacjonarną, gdzie można przyjść, dotknąć, obejrzeć no i kupić perełki narodowe!
Sądząc po zdjęciach zamieszczanych na funpag'u, sklepu czekają tam smaczki dla każdej szanującej się fashionistki . Znajdziemy tam zarówno odzież, dodatki, galanterię, czy biżuterię od:
i wiele wiele innych, nie będę wymieniać sami sprawdźcie. Do sklepu w weekend marsz! A jako, że święta już tuż tuż..nie ma co zwlekać:)











Brak komentarzy:
Prześlij komentarz