środa, 12 marca 2014

Wiosna, ach to ty!

Taka piękna pogoda za oknem, aż żyć się chce!
Odczuwam wyraźnie przypływ nowej energii ,  a  facebook kusi ostatnio coraz  mniej:) To  pewny znak, że wiosna już  jest bliziutko...
 Codziennie nie mogę się doczekać, aż wrócę z pracy i pójdę  z dziećmi na dwór. Choć moje to już raczej "starszyzna" i same się wyprowadzają, ale słoneczko woła i mnie-i jak mu odmówić? Nie opieram się zbytnio, natura za oknem wzywa, to idę! A u mnie naprawdę ma czym kusić! Piękne malownicze widoki, zbiorniki retencyjne, siłownia na świeżym powietrzu oraz nowe place zabaw.
 Rowery dzieci ju gotowe na wiosenny sezon. Koła napompowane, łańcuchy naoliwione, tylko pedałować. Ja się właśnie  waham  cy wybrać rower, czy kijki spacerowe. Z dziećmi jakoś raźniej będzie trenować. Może w tym roku wytrwam w postanowieniach?
A wy, Czujecie już, że wiosna lada dzień? Bo ja znów dałam się dziś uwieść:)












3 komentarze:

  1. Czujemy, czujemy- zwłaszcza w nogach ;) Młoda biega po osiedlu i trzeba ją ganiać. Chyba się muszę z nią kopnąć do was na osiedle. Jak okrąży zbiornik to będzie mi spała dwa dni :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zapraszam, zapraszam :) pospacerujemy, poplotkujemy ..:)

      Usuń
  2. Śliczne zdjęcia, widać bloczyska, ale ważne jest to, że blisko jest też miejsce na spokojny spacer czy zabawy z dziećmi :)

    OdpowiedzUsuń