niedziela, 1 grudnia 2013
Świąteczne inspiracje
Andrzejki już za nami, udało mi się przeżyć, choć dzień dzisiejszy jest jako taki..:)
I nastał 1 grudnia! Dla mnie to ostatni dzwonek na zakup prezentów przez internet, potem nie mam już cierpliwości, oczekiwać ich przysłania!
Święta Bożego Narodzenia już prawie czuć w powietrzu..Z witryn sklepów spoglądają na Nas ozdoby bożonarodzeniowe, w gazetkach widnieją oferty świątecznych prezentów, Nawet w telewizji czasem już można usłyszeć kolędę:).
Uwielbiam szczególnie te święta ze względu na magię jaka im towarzyszy, za wspólny czas z rodziną przy stole, niespieszne rozmowy, aromatyczne kakao, brzuch pełen smakołyków, i "Kevina samego w domu" oglądanego setny raz z pod kołderką:).
Tak! zdecydowanie już na nie czekam!
A zanim nastąpią-warto już zastanowić się nad świątecznym wystrojem, dekoracją stołu, i potrawami które na nim się znajdą. Może w tym roku przełamiemy tradycję, i zamiast tradycyjnych potraw, przyrządzimy coś nowego?
Jestem ciekawa, czy tak jak ja lubicie święta Bożego Narodzenia?
Parę inspiracji, znalezionych w internecie, może coś wpadnie Wam w oko?
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)












Uwielbiam świąteczny czas, przygotowania i ogólną krzątaninę :D Nie mogę tego wszystkiego się doczekać :)
OdpowiedzUsuńJa też Kasiu, ja też...ale na szczęście to lada chwila:)
OdpowiedzUsuń