Każdy z nas wie, że nauka najlepiej przebiega wtedy, gdy jest wchłaniana mimowolnie, bez przymusu i nakazów. A jeszcze jak dołączyć do tego świetną zabawę z rówieśnikami, i cudowną panią, to efekt mamy gwarantowany!
W tym poście chciałabym zachęcić Was, do zajęć "Angielski na Wesoło" dla dzieci 2-5 lat.
Im wcześniej tym lepiej:)
Opis zajęć:
"Angielski na wesoło"
Prowadząca: Magdalena Majak – Kaczor
(anglista)
sala numer: 2
Zajęcia muzyczno-ruchowe w języku angielskim dla dzieci,
które mają na celu osłuchanie się dziecka z językiem angielskim
poprzez zabawę i śpiewanie. Wiadomo, że przez zabawę dziecko przyswaja
więcej informacji niż przez żmudną naukę! Zajęcia prowadzone są w języku
angielskim i na ich etapy składa się
śpiewanie piosenek, mówienie rymowanek przez osobę prowadzącą i rodziców
przy równoczesnym wykonywaniu określonych, czynności
przez dzieci. Wykorzystaj naturalny potencjał dziecka do nauki języka i
zapewnij mu lepszy start w szkole!
Termin zajęć: czwartek 16.00-17.00


Oooo i Ola jest :D
OdpowiedzUsuń