czwartek, 20 lutego 2014

"Angielski na Wesoło" czyli nauka przez zabawę

Każdy z nas wie, że nauka najlepiej przebiega wtedy, gdy jest wchłaniana mimowolnie, bez przymusu i nakazów. A jeszcze jak dołączyć do tego świetną zabawę z rówieśnikami, i cudowną panią, to efekt mamy gwarantowany!
W tym poście chciałabym zachęcić Was, do zajęć "Angielski na Wesoło" dla dzieci 2-5 lat.
 Im wcześniej tym lepiej:)

                                                             Opis zajęć:
  "Angielski na wesoło"
 Prowadząca: Magdalena Majak – Kaczor (anglista)
sala numer: 2 
 Zajęcia muzyczno-ruchowe w języku angielskim dla dzieci, które mają na celu  osłuchanie się dziecka z językiem angielskim poprzez zabawę i śpiewanie. Wiadomo, że przez zabawę dziecko przyswaja więcej informacji niż przez żmudną naukę! Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i na ich etapy składa się śpiewanie piosenek, mówienie rymowanek przez osobę prowadzącą i rodziców przy równoczesnym wykonywaniu określonych, czynności przez dzieci. Wykorzystaj naturalny potencjał dziecka do nauki języka i zapewnij mu lepszy start w szkole!
                     
                                                                               
                                        Termin zajęć: czwartek 16.00-17.00
                                                                                                                           

















1 komentarz: